Kinga Duda NIE CHCE luksusów Pałacu. Woli ciasne, ale własne mieszkanie. Ile płaci?

Bo wszystko wskazywało na to, że po objęciu stanowiska doradczyni prezydenta ds. społecznych, Kinga Duda (25 l.) zamieszka wraz z rodzicami w Pałacu Prezydenckim. Okazało się jednak, że woli ona ulokować się w wynajmowanym dwupokojowym mieszkaniu. Skromnie, lecz niezależnie!

Najwyraźniej życie w olbrzymim pałacu przy Krakowskim Przedmieściu nie jest dla młodej absolwentki prawa czymś, w czym się odnajduje. Wiemy to dzięki filmowi znanej youtuberki Klaudii Klarze, która zrelacjonowała swoją rozmowę z przyjaciółką pracującą w branży nieruchomości. Okazuje się, że Kinga wynajęła od niej pokój na warszawskim Śródmieściu.

– Usłyszałam, że ma dwa pokoje – zdradza Klara, która wypytała przyjaciółkę również o czynsz. – Wie, że ja plotkuję, to widełki mi podała. Między 2,5 a 3 tys. zł. To znośnie jak na Warszawę – ocenia.

Źródła bliskie kancelarii prezydenta poinformowały jakiś czas temu, że Kinga Duda wprowadziła się do Pałacu Prezydenckiego w październiku. Jednak oficjalne kanały odcinają się od wszelkich spekulacji na temat miejsca pobytu „pierwszej córki”. – To, gdzie mieszkają doradcy czy ministrowie, to jest ich prywatna sprawa. Choć oczywiście w kwestii Kingi Dudy z oczywistych względów istotna jest jeszcze sprawa bezpieczeństwa. Kancelaria takich kwestii nie komentuje ani w żaden sposób się do nich nie odnosi – powiedział nam Błażej Spychalski z Kancelarii Prezydenta. Przypomnijmy, że poza doradzaniem ojcu Kinga Duda pracuje także w jednej z kancelarii adwokackich w stolicy.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*