Kuriozalny apel Antoniego Macierewicza: Wzywam do obrony przed zarazą

– Polska znalazła się dziś w największym niebezpieczeństwie – pisze Antoni Macierewicz z PiS. Polityk wzywa Polaków do „organizowania się w obronie przed tęczową zarazą”. To komentarz do fali protestów kobiet, które ogarnęły Polskę po wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

„Polska znalazła się dziś w największym niebezpieczeństwie od dziesiątków lat. Wynika ono ze skoncentrowanego ataku sił postkomunistycznych wspierających likwidację dopiero co odzyskanej niepodległości państwa polskiego” – pisze Antoni Macierewicz, były minister obrony na Twitterze.

Polityk PiS dodaje, że Polskę zaatakowała „tęczowa rewolucja”, która jest „forpocztą geopolitycznych dążeń do utworzenia neosocjalistycznego organizmu państwowego od Lizbony po Władywostok”.

„Polska jako najsilniejszy w Europie bastion wartości chrześcijańskich i narodowych (…) jest obiektem skoncentrowanego ataku, który będzie przybierał na sile (…). Zniszczenie polskości jest warunkiem sukcesu sił neokomunistycznych” – czytamy w apelu.

Dalej Macierewicz przekonuje, że „zdecydowana większość Polaków pragnie kształtowania państwa w oparciu o tradycję narodową i wartości chrześcijańskie”.

 Macierewicz chce bronić Polski przed „tęczową zarazą” 

Zdaniem polityka PiS, zadaniem Zjednoczonej Prawicy jest m.in. „pokazywanie wielkości dorobku narodowego, blasku wartości chrześcijańskich i siły narodowej tradycji”, a także wychowanie patriotów oraz upowszechnianie przez media dorobku polskiej cywilizacji.

„Musimy wesprzeć rząd w realizacji tych zadań, musimy stworzyć powszechny ruch społeczny wymuszający realizację woli narodu (…) Zbyt często w ubiegłych latach (…) zatrzymywaliśmy budowę polskiej siły w pół drogi i zgadzaliśmy się na bezkarność zdrajców i wrogów ojczyzny” – pisze Macierewicz.

Polityk apeluje do Polaków, aby „organizowali się w obronie przed tęczową zarazą dla budowy niepodległej i sprawiedliwej Polski”. Zachęca do zakładania klubów i stowarzyszeń, które będą „broniły Polski”.

„Pilnujmy Polski, pilnujmy naszego tysiącletniego dziedzictwa narodowego, nie dajmy zmarnować krwi i męczeństwa naszych przodków” – kończy swój apel Antoni Macierewicz.

Polityk PiS chce, by Polacy tworzyli kluby i stowarzyszenia broniące wartości chrześcijańskich

Apel Macierewicza to efekt protestów kobiet, które trwają od ubiegłego czwartku

Kobiety protestują w całej Polsce przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego

W ubiegły czwartek Trybunał Konstytucyjny orzekł, że aborcja ze względu na nieodwracalne wady płodu jest niezgodna z Konstytucją

Poniedziałkowa blokada Ronda Czterdziestolatka w Warszawie

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*