Niespełnione wizje Krzysztofa Jackowskiego. W czym jasnowidz nie miał racji?

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najpopularniejszy polski jasnowidz. Jego przepowiednie czytają miliony Polaków. Jednak często zdarza się, że jego wizje się nie sprawdzają. W czym pomylił się Jackowski? Które wydarzenia okazały się zwykłym wymysłem? Przejdź do galerii i zobacz niespełnione wizje najsłynniejszego polskiego jasnowidza.

Kim jest jasnowidz Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski to 57-letni mężczyzna z Człuchowa. Ukończył szkołę zawodową, z zawodu jest tokarzem, jednak popularność zyskał dzięki swoim wizjom i przepowiedniom. Po tym, jak pierwsza żona Elżbieta go zostawiła, sam wychowywał dwójkę dzieci. W 2014 roku poślubił o 19 lat młodszą Katarzynę Gliszczyńską. Pomimo różnicy wieku para dobrze się dogaduje. Razem napisali książkę „Zmarli mówią”.

„Usługi paranormalne” i kariera Jackowskiego

Najsłynniejszy polski jasnowidz założył działalność gospodarczą zarejestrowaną jako „usługi paranormalne”. Oprócz tego prowadzi kursy jasnowidzenia.

W 2000 roku powstał film dokumentalny o Krzysztofie Jackowskim pt. „Jasnowidz”. Był gościem wielu polskich uczelni, gdzie prowadził wykłady na temat parapsychologii i możliwości jej wykorzystania w pracy organów ścigania. Siedem lat temu został Członkiem Honorowym Niezależnego Zrzeszenia Studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

Współpraca Jackowskiego z policją

Jak twierdzi sam Krzysztof Jackowski, jego specjalnością jest poszukiwanie osób zaginionych. Na swoim koncie ma ponad 700 rozwiązanych spraw – jako potwierdzenie mają posłużyć opublikowane w internecie policyjne dokumenty, potwierdzające jego współpracę.

W 2011 został zaangażowany przez krakowską prokuraturę jako specjalista w sprawie o kryptonimie „Skóra”, dotyczącej zabójstwa 23-letniej studentki religioznawstwa. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie oświadczył, że uzyskane od niego informacje były pomocne dla toczącego się postępowania. Dwa lata później Prokuratura Okręgowa w Katowicach powołała go jako biegłego z zakresu parapsychologii.

Wizje i przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Jackowski szacuje skuteczność swoich przepowiedni na 80 proc. Często prowadzi audycje na YouTube, podczas których widzowie na żywo zadają mu pytania. W najnowszej wizji dla naszego kraju jasnowidz mówi:

zaczniemy zauważać we wrześniu, październiku lub listopadzie, że Polska w dziwny sposób będzie zezwalała na pewne działania głównie amerykańskie, chociaż będzie to mówione natowski, które mogą okazać się niebezpieczne dla Polski. To może być niebezpieczne dla naszego kraju i dla nas, obywateli. Coraz bardziej czuję w sobie rzecz taką, że Polska zgodziła się na coś, że jak się zacznie to dziać – może mieć to związek z militarnością, to rząd Polski niewiele będzie miał do mówienia i będzie to bardzo dla nas niebezpieczne.

Co roku publikowane są wizje i przepowiednie Jackowskiego dla Polski. Sprawdziliśmy, czy się sprawdzają. Które wizje i przepowiednie Jackowskiego z ostatnich kilku lat się nie spełniły? Przejdź do galerii.

gazetakrakowska.pl

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*