Agata Duda przyłapana z mężem w intymnej sytuacji. Zdjęcie mówi samo za siebie

Agata Duda przyłapana z mężem w intymnej sytuacji

Agata Duda została ostatnio przyłapana w intymnej sytuacji ze swoim mężem. Para prezydencka wyraźnie zapomniała o towarzyszących im fotoreporterach i korzystając z okazji, oddała się miłosnym uniesieniom. Scena, do której doszło, została zarejestrowana na zdjęciu, które błyskawicznie obiegło media społecznościowe. Uważacie, że to przesada?

Agata Duda i Andrzej Duda są małżeństwem od ponad 25 lat. Mimo tak długiego stażu, nie nudzą się w swoim towarzystwie i chętnie spędzają razem każdą chwilę – zarówno na urlopie, jak podczas wykonywania obowiązków służbowych. Piękne plenery Włoch, gdzie obecnie przebywają, okazały się być idealną okazją do amorów.

Agata Duda została przyłapana w intymnej sytuacji z mężem

Agata Duda i jej mąż, Andrzej Duda, kreują się publicznie na kochającą i oddaną parę. Niemal na każdym publicznym wydarzeniu trzymają się za ręce i okazują sobie wzajemnie dużo czułości. W zeszłym roku, na jednej z uroczystości, które miały miejsce w pałacu prezydenckim, pierwsza dama pokusiła się nawet o otwarte karmienie małżonka lokalnymi wyrobami wędliniarskimi. Andrzej Duda z przyjemnością wyrysowaną na twarzy, jadł żonie wprost z ręki. Para pochwaliła się także zdjęciem z okazji Światowego Dzień Pocałunku, na którym całowali się, siedząc na fontannie.

Zarówno Agata Duda, jak i jej mąż, przekonują, że czułe gesty, które można zaobserwować, są wyrazem szczerej miłości i przychodzą spontanicznie. Prezydent w jednym z wywiadów zdecydował się nawet zdradzić ich sekret na udane małżeństwo.

– Ja i żona jesteśmy ludźmi, którzy nie chowają urazy i starają się zapomnieć. Nie uznajemy w naszym związku „cichych dni”. Od razu sobie wyjaśniamy. Może to recepta na udane małżeństwo? Dokładnie wiemy, o co mamy do siebie pretensje – zwierzał się Andrzej Duda.

Podczas ostatniej wizyty we Włoszech para prezydencka udała się na Cmentarz Wojenny na Monte Cassino, by upamiętnić polskich żołnierzy poległych w bitwie o Monte Cassino w maju 1944 roku. Agata Duda, która podczas wyjazdu dyplomatycznego stara się przykuć uwagę towarzyszy, także tym razem pozwoliła sobie na zdecydowanie śmielsze zachowanie, niż ma to w zwyczaju. Małżeństwo przemieszczało się po terenie nekropolii, nieustannie trzymając się za ręce. Zdjęcie szybko pojawiło się na oficjalnym Instagramie pierwszej damy, na którym można znaleźć podobne czułe ujęcia ze swoim mężem. Uważacie, że miejsce naznaczone takim cierpieniem jest odpowiednim na taką demonstrację uczuć?

https://www.instagram.com/p/CFhlXnjFumm/?utm_source=ig_embed

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*