Tusk szaleje na hulajnodze po Brukseli

Donald Tusk zaskoczył. Opublikowane przez niego zdjęcie na hulajnodze robi furorę. Okazuje się też, że nowy środek lokomocji tak mu się spodobał, że ogłosił, iż porzuca służbowe limuzyny. Po ulicach Brukseli od teraz zamierza poruszać się właśnie na tym jednośladzie.

Donald Tusk przekonał się do hulajogi. W jeździe tym pojazdem widzi właściwie same plusy. „Polityk na hulajnodze wygląda na młodszego, bardziej ekologicznego, demokratycznego i nowoczesnego. I na pewno szybciej dojeżdża do pracy” – wskazał przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej. 

„Wystarczyło pokonać obawy sześćdziesięciolatka przed nową aplikacją i drwinami tradycjonalistów i jazda! Nigdy więcej służbowej limuzyny” – zadeklarował Tusk.

Zdjęcie Tuska jest hitem internetu. Wielu internautów przyklasnęło decyzji byłego premiera, by zamienić samochód na hulajnogę. „Premier Niderlandów jeździ rowerem do pracy, więc czemu przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej nie może jeździć na hulajnodze? Brawo!” – piszą.

Wśród głosów aplauzu znalazły się też komentarze m.in. aktorek Grażyna Wolszczak, Joanny Moro czy Natalii Klimas. „Zadać szyku to Pan potrafi! Mój ulubiony polityk, na hulajnodze lub też nie” – napisała córka znanej projektantki

Niektórzy zwracają jednak uwagę, że wiele jest wypadków z udziałem hulajnóg i doradzają Tuskowi założenie kasku. „Brawo! Może jednak lepiej z kaskiem?” – pisze jeden z internautów.

Głos zabrała także córka polityka i znana blogerka Katarzyna Tusk. „Już wiem, co kupię tacie na gwiazdkę” – skomentowała autorka bloga Makelifeeasier.pl. Później dodała jeszcze: „Portos (pies Tuskówny, angielski springer spaniel – przyp. red.) by pasował do tej hulajnogi jak ulał! Kiedy możemy go podrzucić do Brukseli?”. 

Donald Tusk zaskoczył. Opublikowane przez niego zdjęcie na hulajnodze robi furorę

Okazuje się też, że nowy środek lokomocji tak mu się spodobał, że ogłosił, iż porzuca służbowe limuzyny

„Wystarczyło pokonać obawy sześćdziesięciolatka przed nową aplikacją i drwinami tradycjonalistów i jazda! Nigdy więcej służbowej limuzyny” – zadeklarował Tusk

„Już wiem, co kupię tacie na gwiazdkę” – skomentowała córka polityka Katarzyna Tusk

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*