Wypadek na DK 92. Nie żyją dwie osoby

Dwie osoby – 19-letnia kobieta i 21-letni mężczyzna – zginęli w poniedziałek rano w wypadku na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Pomarzany pod Krośniewicami (woj. łódzkie). Okoliczności zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godz. 8 na DK 92 między Krośniewicami a Kutnem.

Podkom. Edyta Machnik z  Komendy Powiatowej Policji   w Kutnie przekazała, że kierująca samochodem osobowym mercedes 19-letnia kobieta z niewiadomych jeszcze przyczyn, zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącym prawidłowo tirem scania z naczepą kierowanym przez 48-latka.

– Mercedesem podróżowały dwie osoby dorosłe oraz dziecko. W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zmarła 19-letnia kierująca oraz 21-letni pasażer. 10-letni chłopiec został przewieziony  Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym   do szpitala w Łodzi – poinformowała.

Ze względu na działania ratownicze, droga krajowa nr 92 była nieprzejezdna przez kilka godzin, nadal mogą występować tam utrudnienia. Policjanci zorganizowali objazdy. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z Kutna.

FAKT.PL

Więcej postów