Jasnowidz Jackowski pomógł w sprawie Woźniaka-Staraka. Zdradził cenę paranormalnej usługi

Jasnowidz Krzysztof Jackowski opowiedział o kulisach poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka (+39 l.) na jeziorze Kisajno. Okazało się, że rodzina zmarłego producenta była mu bardzo wdzięczna za cenną wskazówkę, jakiej udzielił. Jasnowidz wyczuł intrygujący zapach w rzeczach należących do poszukiwanego Piotra. Odniósł sukces w wytypowaniu miejsca, w którym odnaleziono ciało. Sprawdźcie, ile zapłaciła mu rodzina Woźniaka-Staraka za jego paranormalną usługę.

Niedługo minie rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Wciąż wychodzą na jaw fakty dotyczące dramatycznej akcji poszukiwawczej na jeziorze Kisajno, samej śmierci oraz pochówku mężczyzny. Sąd wydał nową decyzję w sprawie pochówku Woźniaka-Staraka. Pojawiły się nowe okoliczności, które należy niezwłocznie zbadać. Pogrzeb producenta owiany jest tajemnicą. Na zdjęciach z pogrzebu widzimy trumnę, za którą podążają żałobnicy. W rzeczywistości, nieboszczyk został skremowany! Zobaczcie nasze zdjęcia z wypadku oraz wideo przedstawiające grób Staraka.

Okazało się, że jasnowidz Krzystof Jackowski również uczestniczył w poszukiwaniach ciała Piotra Woźniaka-Staraka. W rozmowie z Plejadą zdradził kulisy swojej pracy nad jeziorem Kisjano i kontaktu z rodziną zmarłego. Według Jackowskiego, to bliski rodziny Staraków wręczył mu ubrania Piotra i jego rzeczy osobiste. Jasnowidz wyczuł zapach perfum: – Pierwsze, co powiedziałem: „kiedy wypadł z motorówki, już nie żył, bo był bezwładny” (…) Zaznaczyłem na mapie, gdzie według mnie znajduje się ciało pana Staraka. Mężczyzna zrobił zdjęcie i wysłał mapę z moimi wskazówkami do ekipy nurków, która prowadziła poszukiwania. Wskazane miejsce było niewłaściwe. Po kilku godzinach, Jackowski wskazał kolejne, które okazało się dobrze wytypowane – ekipa ratunkowa znalazła ciało w nocy. Jackowski odniósł sukces. Rodzina była mu wdzięczna. Jaką zapłatę otrzymał jasnowidz? Krzysztof Jackowski zdradził, że otrzymał od Staraków niecałe 250 zł: – Prowadzę moją działalność od 30 lat, a od dłuższego czasu moja stawka to 200 zł plus VAT.

SE.PL

 

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*