M jak miłość po wakacjach 2020. Pobita Agata z nowym kochankiem! Pogoni Wernera i zacznie nowe życie

W „M jak miłość” po wakacjach 2020 niegdyś bita przez męża Agata (Katarzyna Kwiatkowska) pojawi się z nowym kochankiem! Werner (Jacek Kopczyński) w ubiegłym sezonie „M jak miłość” zdobył jej serce, jednak Rogowska przyłapała go na zdradzie z prostytutką Sandrą (Anna Oberc). Adam będzie próbował udobruchać byłą kochankę – na darmo! Agata w „M jak miłość” pogoni go gdzie pieprz rośnie i zacznie nowe życie.

„M jak miłość” po wakacjach 2020 od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W „M jak miłość” po wakacjach 2020 Agata zacznie nowe życie! W przeszłości Rogowska przybyła do Grabiny po tym, jak niewierny mąż wymierzył jej cios prosto w twarz. Decyzja była prosta: rozwód! Niestety, ponętna siostra Artura (Robert Moskwa) również później nie miała szczęścia w miłości, a najgorszy okazał się Werner.

M jak miłość. Artur załatwi Wernera! Nie pozwoli mu zbliżyć się do Agaty

W „M jak miłość” Adam stanowczo zagalopował się w poszukiwaniach kandydatki na matkę swojego dziecka. Nieuleczalny romantyk zdobył Agatę, jednak bardzo szybko partnerka przyłapała go na zdradzie z byłą prostytutka Sandrą. W nowych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach 2020 Werner będzie próbował ugasić konflikt z Rogowską, ale ona nie da się omamić. Pokaże mu, gdzie raki zimują i w dosadnych słowach powie, co o nim myśli. Po koszu załamany prawnik znowu będzie próbował zakręcić się wokół Sandry… która też będzie miała go serdecznie dość!

Tymczasem Agata zacznie układać sobie życie na nowo. Katarzyna Kwiatkowska w rozmowie z „Tele Tygodniem” zdradziła, że w życiu jej bohaterki pojawi się nowy mężczyzna.

– Nasza wspólna przyszłość nie zapowiada się różowo, bo Werner zainteresuje się inną. Na szczęście los się wkrótce uśmiechnie do Agaty i pozna nowego mężczyznę – powiedziała. Czy tym razem to będzie miłość aż do śmierci?

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*