Znamy plan Kaczyńskiego! Najpierw urlop a później… PRZEŁOMOWA CHWILA!

Najpierw krótki urlop, a jesienią operacja wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Takie są najbliższe plany Jarosława Kaczyńskiego (71 l.). Jak ustalił „SE”, prezes PiS wkrótce weźmie chwilę wytchnienia od wielkiej polityki i wybierze się na klika dni do leśnej głuszy!

Najpierw była rekordowo długa kampania prezydencka. – To był trudny i ciężki czas zakończony sukcesem. Wszyscy musimy zebrać siły do nowych zadań – komentuje nam europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska (57 l.). Ale tuż po niej prezes PiS Jarosław Kaczyński zabrał się za rekonstrukcję rządu. Wczoraj w tej sprawie rozmawiał między innymi z premierem Mateuszem Morawieckim. Wiadomo, że zmniejszy się liczba resortów, a na karuzeli personalnej pojawiają się nowe nazwiska. – Jarosław Kaczyński zasłużył na solidny urlop – zaznacza europoseł PiS Ryszard Czarnecki (57 l.).

Według naszych informacji w najbliższych dniach Jarosław Kaczyński ma wyskoczyć z Joachimem Brudzińskim (52 l.), europosłem PiS, na wakacyjny wypad. – Prezes uwielbia Pomorze Zachodnie, Bory Tucholskie, czy Beskid Sądecki. W każdym z tych zakątków czuje się świetnie. Lubi łowić ryby, podziwiać jeziora, lasy, góry – mówi nam jeden ze współpracowników Jarosława Kaczyńskiego.

A co po urlopie? Rekonstrukcja rządu, wybory wewnętrzne w PiS a także zbliżająca się wielkimi krokami operacja kolana Kaczyńskiego. – Muszę niestety to przeprowadzić. Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga – opowiadał nam prezes PiS.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*