Zaskakujący szczegół w mieszkaniu Marty Kaczyńskiej. Niechcący to ujawniła?

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego niechętnie zdradza szczegóły ze swojego życia. Zdjęcia jej domu raczej rzadko pojawiają się w mediach społecznościowych i są starannie dobrane. Tak, by nie było na nich zbyt wiele widać. Tym razem chyba popełniła błąd.

Marta Kaczyńska opublikowała zdjęcie przedstawiające fragmentu jej salonu. Konkretnie gustownej niebieskiej kanapy, na której drzemie sobie w najlepsze na jej czworonożny przyjaciel – piesek chihuahua.

Gdy się jednak uważniej przyjrzeć zdjęciu, za kanapą na ścianie dostrzec możemy fragment obrazu. Nie jest to przypadkowe dzieło. To jeden aktów popularnej malarki poznańskiej – Anny Zalewskiej (zbieżność z imieniem i nazwiskiem byłej minister edukacji zupełnie przypadkowa).

Zalewska to utytułowana i niezwykle ciekawa artystka. Jej prace były nie tylko wielokrotnie pokazywane na wielu indywidualnych wystawach. Są też całkiem drogie. Nie każdego, zwykłego Polaka na nie stać. Z jej obrazy w warszawskiej Desie trzeba zapłacić nawet kilkanaście tysięcy złotych! 

  Jak Nowak na Ukrainie drogi budował     Sensacyjne ustalenia. Czy szef TVP wpływał na śledztwo w sprawie swojego syna?  

Teraz możesz czytać FAKT bez wychodzenia z domu!   Pobierz najnowsze wydanie gazety i bądź zawsze na bieżąco  

To jeden aktów popularnej malarki poznańskiej – Anny Zalewskiej

Marta Kaczyńska

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!