Wielka metamorfoza Agaty Dudy! Znany projektant zauważa bardzo ważny szczegół!

Zjawiskowa i olśniewająca! Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda (48 l.) w ostatnim czasie stawia na biel! Jak komentują jej stylizację projektanci mody?

– Pierwsza dama wygląda bardzo dobrze, a takie kroje i kolor bieli dodają jej większego uroku i podkreślają zgrabną figurę – zauważa znany projektant Daniel Jacob Dali.

To nie pierwszy raz, kiedy pierwsza dama w tak krótkim czasie wybiera białą kreację. Kiedy towarzyszyła Andrzejowi Dudzie (48 l.) podczas wieczoru wyborczego w Pułtusku, czy we wtorkowy wieczór, kiedy pojawiła się u boku męża na Zamku Królewskim, przykuwała uwagę zjawiskową bielą! Skąd jej zamiłowanie do tego koloru? Czy to jakaś nowa moda, która aż tak spodobała się Agacie Dudzie?

– Pierwsza dama w tym roku zdecydowanie zmieniła styl na pełną klasykę. Jasne kolory oraz odcienie bieli były proponowane na ten rok przez największe domy mody i pierwsza dama, jak widać, jest na bieżąco z zagranicznymi pokazami mody – mówi nam projektant Daniel Jacob Dali. I ocenia jej stylizację. – Biel jest uznawana za odzwierciedlenie czystości i spokoju. Pierwsza dama wygląda w tym kolorze świetnie. Takie kroje w połączeniu z bielą podkreślają zgrabną figurę – kwituje Daniel Jacob Dali.

https://twitter.com/prezydentpl/status/1285658892509339649?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1285658892509339649%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.se.pl%2Fwiadomosci%2Fpolityka%2Fwielka-metamorfoza-agaty-dudy-znany-projektant-zauwaza-bardzo-wazny-szczegol-aa-P7Bs-THPB-56hP.html

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*