Upubliczniono ponad 20-letnie zdjęcie Rydzyka z kobietą, którą wszyscy znają. Byli sobie bliscy, mało kto by pomyślał

zdjęcie Rydzyka z kobietą

Tadeusz Rydzyk, założyciel Radia Maryja i Telewizji Trwam, znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi i zachowań, które budzą wzburzenie wśród internautów. Okazuje się, że ojciec dyrektor nie stroni także od rozrywek. Ostatnio media obiegło jego zdjęcie ze znaną kobietą. Mało kto wiedział, że ta para kiedykolwiek się spotkała.

Tadeusz Rydzyk chętnie chwali się kontaktami ze słynnymi piosenkarkami. Ostatnio media obiegły informacje o jego szaleństwach ze słynną piosenkarką, Eleni. Założyciel Radia Maryja przeżył w jej towarzystwie niezapomniane chwile, czym pochwalił się podczas transmisji w Telewizji Trwam. Całe wydarzenie miało miejsce podczas XXIX Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Okazuje się, że to nie jedyna gwiazda, którą cenił kontrowersyjny duchowny. Niedawno w mediach pojawiło się zdjęcie Tadeusza Rydzyka z kobietą, którą wszyscy znają. Nikt nie podejrzewał, że mieli okazję się poznać. Wyszło na jaw, że pozostawali w bardzo bliskich relacjach.

Tadeusz Rydzyk przyjaźnił się z Violettą Villas

Tadeusz Rydzyk pozostawał w serdecznych relacjach z Violettą Villas. Gwiazda, która zmarła przed dziewięcioma laty, bardzo lubiła towarzystwo duchownego. Nie jest tajemnicą, że piosenkarka była osobą głęboko wierzącą. Wielokrotnie podkreślała, jak wielką wartość w jej życiu stanowi Bóg. W wywiadach, które publikowały tabloidy, opowiadała o godzinach spędzonych na gorliwych modlitwach w intencji umierającej matki. Twierdziła nawet, że to właśnie one sprawiły, że kobieta została wyleczona z nowotworu i przeżyła kolejnych 25 lat w dobrym zdrowiu. Violetta Villas ślubowała także czystość przy ołtarzu w Krakowie. Nic więc dziwnego, że lubiła otaczać się osobami duchownymi.

Pod koniec lat dziewięćdziesiątych zaangażowała się w inicjatywę, którą wspierał Tadeusz Rydzyk. Piosenkarka zdecydowała się działać na rzecz powstania ołtarza adoracji najświętszego sakramentu w Jerozolimie, nawołując do zbiórki środków finansowych. Zwieńczeniem przedsięwzięcia była pielgrzymka, podczas której towarzyszył jej Tadeusz Rydzyk. Tamto wydarzenie zostało upamiętnione niezwykłą fotografią. Toruński redemptorysta pozuje, trzymając gwiazdę za rękę. Oboje uśmiechają się i patrzą sobie w oczy. Nie da się ukryć, że para nie tylko dobrze się zna, ale także darzy się wzajemną sympatią.

Tadeusz Rydzyk niewątpliwie ceni sobie towarzystwo osób sławnych i wpływowych. Na jubileuszu Radia Maryja bawili się niedawno niemal wszyscy czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości. Nic więc dziwnego, że ojciec dyrektor nie stronił także od kontaktów z popularną piosenkarką, która wyznawała bliskie mu wartości. Zdjęcie z pielgrzymki sprzed lat stało się prawdziwym hitem medialnym. Internauci, którzy nie znali historii tej znajomości, są zaskoczeni przyjaźnią duchownego i gwiazdy. Wiedzieliście, że Tadeusz Rydzyk i Violetta Villas się znali?

zdjęcie Rydzyka z kobietą

ŹRÓDŁO: EAST NEWS PIOTR GAJEK / PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!