Agata Wątróbska, żona Janusza Chabiora, trafiła do szpitala. Teraz apeluje: sprawdzajcie zawsze szklankę z piciem

Żona Janusza Chabiora trafiła do szpitala po tym, jak użądliła ją pszczoła. Szybką reakcją, która uratowała aktorkę, wykazał się jej mąż. „Sprawdzajcie zawsze szklankę z piciem! To nie są żarty!” – napisała na Instagramie Agata Wątróbska.

„Bliskie spotkanie z żądłem i Niedziela na pogotowiu. Od razu pomyślałam o Ewie Sałackiej. Ja miałam trochę więcej szczęścia i bliżej szpital. Sprawdzajcie zawsze szklankę z piciem!!!! To nie są żarty!!! Dziękuje mojemu mężowi za szybką reakcje, zimną krew i poczucie humoru, które nie opuszcza go nawet kiedy jest zagrożenie życia” – napisała na Instagramie Agata Wątróbska.

Aktorka dołączyła zdjęcie opuchniętego języka, które wykonała w sali szpitalnej.

Wspomniana przez nią aktorka Ewa Sałacka  zmarła w 2006 r. w wyniku wstrząsu anafilaktycznego  . Powodem śmierci była reakcja alergiczna na użądlenie osy, która znalazła się w jej szklance z sokiem. Gdy Sałacka zaczęła się dusić, na pomoc pospieszył jej mąż, z zawodu stomatolog i chirurg szczękowy. Do pomocy włączyła się także doktor anestezjolog, która także spędzała wolny czas w okolicy. Mimo fachowej pomocy i szybkiego wykonania zastrzyków odczulających nie udało się uratować życia Sałackiej. Wstrząs anafilaktyczny był tak silny, że aktorka zmarła w drodze do szpitala.

Źródło: Instagram

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*