Kinga Duda ma ukryty talent. Tak brylowała na scenie

Obecność Kingi Dudy na finiszu kampanii prezydenckiej ojca oraz jej szeroko komentowane wystąpienie podczas wieczoru wyborczego sprawiły, że znów znalazła się w centrum uwagi. W rezultacie internauci przypomnieli sobie o krążącym w sieci nagraniu sprzed lat, na którym Dudówna daje próbkę swoich umiejętności scenicznych. Zobaczcie, jak brylowała na scenie przed szkolną publicznością!

W ostatnich dniach o córce Andrzeja Dudy znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą jej przemówienia podczas wieczoru wyborczego taty. Młoda Dudówna zaapelowała o wzajemny szacunek, bez względu na kolor skóry, wiarę czy poglądy. Słowa córki Andrzeja Dudy wzbudziły sporo pozytywnych i negatywnych komentarzy, a ona sama stała się tematem do rozmów. 

Przy okazji internauci przypomnieli sobie o krążącym po sieci nagraniu sprzed lat z jej występem w tzw. Szopce Nowodworskiej. To jedna z najsłynniejszych tradycji I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie. Co roku przed świętami uczniowie przygotowują spektakl, w którym żartują sobie z nauczycieli.  W 2013 roku 18-letnia wówczas Kinga Duda właśnie tam objawiła swój sceniczny talent i – co tu owijać w bawełnę – seksapil na miarę boskiej Marylin Monroe. – W mojej gestii jest utrzymać tu ład. Dyscypliny smak – wzdycha Kinga, a publiczność wiwatuje. – Twoje pompki nic nie znaczą, zejdź z oczu mych – zmysłowym, zachrypniętym głosem śpiewała córka prezydenta. Zobaczcie, jak na scenie prezentuje się Kinga Duda. 

Dziś Kinga Duda jest już po studiach na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego i robi karierę w prestiżowej kancelarii prawnej w Londynie. I trzeba przyznać uczciwie, że tego sukcesu nie zawdzięcza wysoko postawionemu ojcu. Dudówna była na swoim roczniku jednym z najlepszych studentów. Znalazła się wśród czterech najzdolniejszych i nagrodzonych absolwentów Szkoły Prawa Amerykańskiego UJ. Nagrodą, która jej przypadła, to ufundowane przez jedną z kancelarii prawniczych stypendium.

Dwukrotnie reprezentowała też uczelnię za granicą, biorąc udział w największym i najbardziej prestiżowym na świecie konkursie dla studentów prawa Vis Moot

 Zobacz też: 

Wystąpienie córki prezydenta podczas jego wieczoru wyborczego odbiło się głośnym echem. Kinga znów znalazła się w centrum uwagi.

Przy okazji internauci przypomnieli sobie o nagraniu sprzed lat, na którym Kinga Duda występuje przed szkolną publicznością.

Córka prezydenta występowała w tzw. Szopce Nowodworskiej, będącej tradycją krakowskiego liceum, do którego uczęszczała.

Objawiła wtedy swój sceniczny talent.

Trudno nie zauważyć podobieństw do legendarnej Marilyn Monroe.

Na finiszu kampanii wyborczej Kinga Duda wróciła do kraju z Londynu, by wesprzeć ubiegającego się o reelekcję tatę.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*