Z ukrycia zrobili Kaczyńskiej zdjęcia w bardzo intymnej sytuacji. Będzie SKANDAL?

zrobili Kaczyńskiej zdjęcia

Marta Kaczyńska została przyłapana przez fotografów na plaży. Córka pary prezydenckiej miała na sobie wyjątkowo skąpy strój kąpielowy, który w całości ukazał jej sylwetkę. Po publikacji zdjęć w sieci, pojawiła się burza komentarzy. Wybuchnie skandal?

Marta Kaczyńska w kostiumie kąpielowym zaprezentowała swoją wyjątkowo szczupłą sylwetkę. Córka prezydenta miała na sobie ciemne okulary i przyciągała spojrzenia wszystkich plażowiczów. Publikacja jej zdjęć w sieci wywołała niemałe zamieszanie, pod tekstami na takich portalach jak Pudelek pojawiło się wiele komentarzy na temat jej wyglądu.

Marta Kaczyńska w bikini na plaży

Po publikacji zdjęć Marty Kaczyńskiej na portalu Pudelek pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci skupili się przede wszystkim na szczupłej sylwetce prawniczki. Wiele osób gratulowało jej wspaniałego wyglądu, podkreślając, że Kaczyńska musi dużo ćwiczyć. Jednak pojawiły się także słowa pełne krytyki, w których podkreślano, że Kaczyńska jest zbyt chuda.

Internauci nie przestają komentować zdjęć córki pary prezydenckiej. Jej zdjęcia w bikini wywołały wiele pytań. Jednym z nich było to, czy Marta Kaczyńska może być w ogóle fotografowana na plaży w tak skąpym stroju. Czy jest to zgodne z polskim prawem? Jak Kaczyńska może zareagować na publikację niecodziennych zdjęć?

Marta Kaczyńska może być fotografowana na plaży?

Polskie prawo niejednoznacznie stwierdza, kto jest osobą publiczną i jakie ma w związku z tym prawa. Warto wiedzieć, że w Konstytucji RP znajdziemy zapis o prawie do prywatności. Jednak Marta Kaczyńska nie jest osobą publiczną, a nawet gdyby była, to robienie jej zdjęć na plaży nie ma żadnego związku z jej działalnością publiczną.

Jednak celebryci dochodzą swoich praw. Jedną z najgłośniejszych spraw, była kwestia „Faktu”, który opublikował zdjęcia z plaży Anny Muchy. W tym przypadku sąd orzekł, że doszło do złamania przepisów, a „Fakt” musiał wypłacić zadośćuczynienie w wysokości 75 tysięcy złotych. Na razie nie wiadomo, czy Marta Kaczyńska zajmie się sprawą zdjęć z plaży. Córka prezydenta nie wypowiadała się na temat opublikowanych w sieci zdjęć.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*