Kaczyński skomentował wyników wyborów. Wielu będzie zaskoczonych

Kaczyński skomentował wyników wyborów

Jarosław Kaczyński w ostatnim wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej wygadał się na temat wyników wyborów prezydenckich. Jego słowa wprawiły w zaskoczenie wiele osób. Nie da się ukryć, że wygrana Andrzeja Dudy jest bardzo korzystną sytuacją dla polityka.

Jarosław Kaczyński jest bardzo zadowolony z wyników wyborów prezydenckich i wygranej prezydenta Andrzeja Dudy. Polityk w ostatnim z wywiadów wyznał, że taka sytuacja jest ogromnym sukcesem partii. Dodał również kilka słów osobistego komentarza do ostatecznych wyników wyborów oraz przebiegu kampanii wyborczej.

Jarosław Kaczyński wygadał się w sprawie wyniku wyborów prezydenckich

– Wygraliśmy mimo walki na zasadzie jeden przeciwko wszystkim, przy niezwykle ostrej kampanii, często łamiącej wszelkie zasady. Dlatego to zwycięstwo bardzo mnie cieszy – przyznał polityk w wywiadzie z Polską Agencją Prasową.

Wygrana Andrzeja Dudy jest sytuacją, która bardzo odpowiada Jarosławowi Kaczyńskiemu. Polityk wyznał, że liczy na owocną współpracę z prezydentem. Jego wygraną uznał również za ogromny sukces osobisty.

– Zwycięstwo w tej sytuacji jest ogromnym osobistym sukcesem prezydenta Andrzeja Dudy, ale też ogromnym sukcesem partii. Odnieśliśmy zwycięstwo, które można określić jako zwycięstwo programowe. Prezydent Duda reprezentował bowiem pewien program – i ten już zrealizowany, ale także ten zapowiadany – powiedział polityk.

Jarosław Kaczyński uznał również, że jego zdaniem jedyne, co miał do zaproponowania obóz przeciwny to zniszczenie partii Prawo i Sprawiedliwość. Wyznał, że Andrzej Duda bardzo intensywnie pracował na swój sukces i świetnie wykorzystał to, że czuje się dobrze wśród ludzi.

– Druga tura wyborów prezydenckich to była walka jeden przeciwko wszystkim, przy niezwykle ostrej kampanii, często łamiącej wszelkie zasady, dlatego zwycięstwo Andrzeja Dudy bardzo mnie cieszy. Liczę na dalszą dobrą współpracę z prezydentem – podkreślił polityk. Po chwili dodał również słowa, które zaskoczyły wiele osób. Jarosław Kaczyński uznał, że partia musiała walczyć z potężnym frontem medialnym, nadużyciami oraz łamaniem prawa.

Dodał również, że w wielu miejscach dochodziło do niszczenia banerów prezydenta Andrzeja Dudy, na co rzekomo miały nie reagować odpowiednie służby. Finalnie jednak polityk jest bardzo zadowolony z wyniku wyborów prezydenckich z powodu wygranej kandydata swojego ugrupowania. Walka była bardzo wyrównana, a końcowy wynik ukazał niewielką przewagę prezydenta Andrzeja Dudy.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*