Tuskowie zadali szyku

Małgorzata i Donald Tuskowie wraz z córką Katarzyną zagłosowali w II turze wyborów prezydenckich w Sopocie. Rodzina obecnego przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej i on sam prezentowali się niezwykle stylowo, co doceniła stylistka Ewa Rubasińska-Ianiro, z którą rozmawiał Fakt.

Tuskowie zagłosowali w lokalu wyborczym mieszczącym się w Szkole Podstawowej nr 8 im. Jana Matejki w Sopocie. A wszyscy troje prezentowali się jak spod igły!

– Ta rodzina zawsze dobrze wygląda! – zachwyca się rozmówczyni Faktu. Stylistka podkreśla, że Donald Tusk i jego żona wypadli niezwykle elegancko. – Widać, że Małgorzata chciała dopasować się strojem do męża. Wygląda bardzo skromnie, spokojnie, ale niezwykle szykownie – wskazuje Rubasińska-Ianiro. Dodaje przy tym, że Małgorzata Tusk nie odwracała uwagi od męża polityka.

Żona Tuska do granatowej, zabudowanej sukienki dobrała jasne buty na obcasie, które nie tylko wydłużyły jej sylwetkę, ale i odciążyły całą stylizację, dodały jej lekkości. A jej córka, która doskonale zna się na modzie, również błysnęła wysmakowaną kreacją.  

– Kasia Tusk jak zwykle pokazała klasę. Nie ma zaskoczenia, że ubrała się stosownie do okazji, w swoich ulubionych kolorach nude. Ma na sobie dwurzędową, kopertową sukienkę, która jest bardzo mocnym trendem tego sezonu – ocenia stylistka w rozmowie z Faktem.

Ale to nie wszystko! Cała rodzina zadbała też, by ich maseczki były dobrane pod kolor stylizacji. – Widać, że jest to bardzo przemyślany zabieg. Nie chcieli, żeby jakikolwiek element ich wyglądu odstawał od reszty – mówi nam Rubasińska-Ianiro.

Małgorzata i Donald Tuskowie wraz z córką Katarzyną zagłosowali w II turze wyborów prezydenckich w Sopocie

Rodzina obecnego przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej i on sam prezentowali się niezwykle stylowo, co doceniła stylistka Ewa Rubasińska-Ianiro, z którą rozmawiał Fakt

Tuskowie zagłosowali w lokalu wyborczym mieszczącym się w Szkole Podstawowej nr 8 im. Jana Matejki w Sopocie

A wszyscy troje prezentowali się jak spod igły!

– Ta rodzina zawsze dobrze wygląda! – zachwyca się rozmówczyni Faktu

Stylistka podkreśla, że Donald Tusk i jego żona wypadli niezwykle elegancko

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*