10 dni do wyborów. Co robili kandydaci? Samotna debata Trzaskowskiego, Duda prowadzi w sondażu

W niedzielę 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Trwa kampania wyborcza. Kandydaci odwiedzili kolejne miasta i stacje telewizyjne. Rafał Trzaskowski odpowiadał dziś wieczorem na pytania nadesłane przez widzów TVN24. Andrzej Duda wystąpił w Polsacie, gdzie zapewnił, że nie unika żadnej debaty. W stolicy doszło do szarpaniny między posłami Porozumienia i Sławomirem Nitrasem z Platformy Obywatelskiej.

TVN chciał organizować debatę, ale dogadali się najpierw z Rafałem Trzaskowski i zażądano, żebym ja się stawił. Proponuję uczciwe warunki, odmówiono. Pokazuje to zamiary TVN i sztabu Trzaskowskiego – stwierdził Andrzej Duda w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w Polsat News, komentując głośne odmówienie udziału w debacie dla czytelników Onetu, Wirtualnej Polski oraz widzów TVN i TVN24.  Czytaj więcej!  

Rafał Trzaskowski odpowiadał dziś wieczorem na pytania nadesłane przez widzów TVN24. W debacie nie wział udziału prezydent Andrzej Duda. Prowadząca, Monika Olejnik, podkreśliła, że odmówił udziału w debacie. – Nadchodzą trudne czasy. Rządzący, jak słyszę, ukrywają coś przed nami – stwierdził w trakcie rozmowy kandydujący na prezydenta Trzaskowski.  Czytaj więcej!  

Końskie. Od kilku dni o istnieniu takiego miasta w woj. świętokrzyskim wiedzą już chyba wszyscy Polacy. To właśnie tam w najbliższy poniedziałek Telewizja Polska chce zorganizować debatę przed drugą turą wyborów prezydenckich. Na razie nie wiadomo, czy w ogóle do niej dojdzie, ale konecczanie już wiedzą, że ją wygrali.  Czytaj więcej!  

Pierwsza tura głosowania już jest za nami. Za 10 dni, w drugiej turze, miliony Polaków zadecyduje, kto na pięć lat obejmie urząd prezydenta. Jak wynika z sondażu IBRiS dla Onetu, największe szanse na to ma Andrzej Duda.  Zobacz wyniki sondażu!  

Parlamentarzyści PiS Sebastian Kaleta i Jacek Ozdoba próbowali dzisiaj dostać się na konferencję prasową Rafała Trzaskowskiego na terenie oczyszczalni ścieków „Czajka” w Warszawie. Ten pierwszy został złapany przez blokującego mu drogę posła PO Sławomira Nitrasa. – Naruszył moją nietykalność osobistą – uważa Kaleta.  Całość nagranego zdarzenia tutaj!  

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*