Tak Agata Duda zareagowała na wynik męża. Padły trzy słowa

Agata Duda zareagowała na wynik męża

Para prezydencka wieczór wyborczy spędziła w Łowiczu. – Wygrywam pierwszą turę dzięki państwa głosom rzeczywiście w sposób absolutnie zdecydowany, ta przewaga jest potężna i ogromnie jestem za to wdzięczny –powiedział prezydent tuż po ogłoszeniu wyników sondażowych. Entuzjastycznie na informację o wynikach exit poll zareagowała Agata Kornhauser-Duda.

Według sondażowych wyników exit poll Andrzej Duda uzyskał 41,8 proc. głosów, dzięki czemu wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich. Ten wynik ucieszył Agatę Kornhauser-Dudę. Jak poinformował Onet, oklaskiwała męża i śpiewała „Sto lat” razem ze zwolennikami urzędującego prezydenta.

Pozdrawiamy! 🙌 #DUDA2020 🇵🇱

Geplaatst door Agata Duda op Zondag 28 juni 2020

Po odśpiewaniu hymnu – na zakończenie wieczoru wyborczego – Agata Kornhauser-Duda podeszła do mikrofonu i powiedziała: „Niech żyje Polska!, a następnie ucałowała męża.

Wpis w mediach społecznościowych

Po zakończeniu wieczoru wyborczego w Łowiczu na profilu facebookowym pierwszej damy ukazał się wpis: „Pierwsza tura za nami, a teraz czas na zwycięstwo w całych wyborach! Już dziś Prezydent Andrzej Duda wraca na kampanijny szlak, by rozmawiać i spotykać się z Polakami.”

Pierwsza tura za nami, a teraz czas na zwycięstwo w całych wyborach! Już dziś Prezydent Andrzej Duda wraca na kampanijny szlak, by rozmawiać i spotykać się z Polakami. Bo #ŁączyNasPolska

Geplaatst door Agata Duda op Zondag 28 juni 2020

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*