Koronawirus. Raport Faktu. Publicystka o posłach PiS: Panowie się rozpędzili

Jednym z gości poniedziałkowego programu „Koronawirus. Raport Faktu” była Zuzanna Dąbrowska, publicystka „Rzeczpospolitej”. W weekend gwałtowny sprzeciw opinii publicznej wzbudziła w weekend wypowiedź członka sztabu prezydenta Andrzeja Dudy – posła dr hab. prawa Przemysława Czarnka. Powiedział o osobach homoseksualnych: Skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Oni nie są równi normalnym ludziom. Czy tego typu wypowiedzi mają prawo ukazywać się w przestrzeni publicznej? – Obóz Andrzeja Dudy zapędził się w tym ekstremum (…) Nazywania praw człowieka idiotyzmem i tego typu wypowiedzi daleko wykraczają poza temat LGBT. Myślę, że się panowie rozpędzili. Nie bardzo zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo wychodzą z nich kompleksy, które koniecznie muszą być przeanalizowane przez jakiegoś psychoanalityka – uważa Zuzanna Dąbrowska.

Łucja dos Santos, zakonnica z Portugalii, która razem z Franciszkiem i Hiacyntą Marto była świadkiem objawień Matki Bożej w Fatimie, w swoich przepowiedniach ujawniła, który kraj jako jedyny przetrwa III wojnę światową. Co zaskakujące, chodzi o Polskę! W swoich wizjach, które miała przekazać jej Matka Boża, siostra Łucja ze szczegółami opisała, jak ma wyglądać nasz kraj po wojnie.

Wielka radość i łzy wzruszenia! Małgorzata Rozenek, po trzech dniach od porodu, wyszła ze szpitala i wróciła do domu z maleńkim Henrykiem. Po gwiazdę przyjechał jej mąż, Radosław Majdan, który najpierw wręczył gwieździe piękny bukiet kwiatów, a potem z troską odebrał od niej nosidełko z synkiem i zaniósł je do samochodu.

W marcu 2021 r. seniorów czeka waloryzacja kwotowo-procentowa rent i emerytur, miesiąc później – wypłata trzynastych świadczeń, a potem – jeszcze czternastych! Jeśli zapowiedzi rządu się sprawdzą, w przyszłym roku przeciętny emeryt i rencista może dostać dodatkowo ponad 2,1 tys. złotych więcej.

Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia dot. makabrycznych wydarzeń, do których doszło w jednym z mieszkań w Wolsztynie (woj. wielkopolskie). Poznańska prokuratura ma już pewność, że 44-letnia kobieta popełniła tzw. samobójstwo rozszerzone – pozbawiła życia swojego 10-letniego syna, a następnie siebie.

Mikołaj Krawczyk jest ojcem trójki dzieci. Obecnie jest związany z aktorką, Sylwią Juszczak, z którą w ubiegłym roku doczekał się narodzin córki. Nie można jednak zapominać, że gwiazdor serialu „Pierwsza miłość” jest także ojcem 9-letnich bliźniaków. Synowie, Robert i Michał są owocami jego miłości z Anetą Zając. Para rozstała się w 2012 roku po siedmiu latach związku. Pomimo rozpadu związku z mamą chłopców Mikołaj Krawczyk stara się uczestniczyć w ich wychowaniu. Regularnie widuje się z synami i spędza z nimi czas.

Od tygodnia można organizować wesela i wyprawiać huczne urodziny. Dla „Pięknych i Młodych” to szansa na pierwszy zarobek od kilku miesięcy. I chociaż popularny zespół z wieloma przebojami na koncie to wyższy koszt niż lokalna kapela, to jak zdradza nam Magda Narożna chętnych nie brakuje. Ile trzeba zapłacić za ich występ?

Mariusz Treliński jest dyrektorem artystycznym Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie oraz cenionym reżyserem operowym, filmowym i teatralnym. Swoją obecność w show biznesie najbardziej zaznaczył jednak kilka lat temu, dzięki związkowi z Edytą Herbuś. W 2016 roku, po sześciu latach ich związek rozpadł się, ale każde z nich już zaleczyło złamane serce nową miłością. Tancerka znalazła szczęście u boku Piotra Bukowieckiego. Treliński widywany jest z tajemniczą kobietą u boku. Ostatnio został przyłapany przez paparazzi w jednej z warszawskich knajp. Zjadł obiad w towarzystwie dorosłego syna, Piotra i pięknej blondynki w ogródku restauracji przy ul. Poznańskiej.

Do szokującego odkrycia doszło w Tatrach. W sobotę pod Zawratem turyści znaleźli ciało. Wkrótce okazało się, że niedaleko leżą zwłoki kolejnej osoby. Ciała dwóch turystów zostały już przetransportowane do Zakopanego. Jak się okazuje, to para Bydgoszczan, Ania i Bartek.

Małgorzata Rozenek nadal przebywa w szpitalu, po urodzeniu swojego trzeciego dziecka. Gwiazda właśnie pochwaliła się kolejnym zdjęciem z maleńkim Henrykiem. Tym razem Perfekcyjna Pani Domu zrobiła sobie selfie. Widać na nim, że Małgorzata Rozenek wprost promienieje ze szczęścia, czule tuląc chłopczyka w ramionach.

W miejscowości Folwark pod Opolem doszło do kolizji z udziałem samochodu technicznego Służby Ochrony Państwa, którym jechali funkcjonariusze zabezpieczający wizytę prezydenta. Pojazd uderzył w auto, którym podróżowała rodzina z dwójką dzieci. Prezydent Andrzej Duda był wówczas w Dudabusie. – Nagle poczuliśmy silne uderzenie – powiedział Faktowi kierowca combi.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*