Chcą DOSZCZĘTNIE skompromitować Tuska. „Uciekł do TOALETY”

Emocje przed wyborami 2020 sięgają zenitu. Niespodziewanie do walki pod koniec kampanii prezydenckiej włączył się Donald Tusk, który wdał się w nieprzyjemną pyskówkę z Andrzejem Dudą.

Trudno ocenić, kto wygrał to twitterowe starcie tytanów, ale zamieszanie postanowili wykorzystać mniej znani politycy. W końcu na walce Duda-Tusk można się nieźle wypromować.

Donald Tusk niepodziewanie przywalił w Andrzeja Dudę w długi czerwcowy weekend. „Prezydent Rzeczpospolitej powinien dbać o jej reputację. Andrzej Duda robi wszystko, aby ją zrujnować. Jego kampania to wstyd na cały świat” – ocenił były premier. Na odpowiedź głowy państwa nie trzeba było długo czekać. „Panie Donaldzie, miał Pan okazje wystartować w wyborach i prowadzić swoją kampanię. Był Pan dwukrotnie namawiany by się ze mną zmierzyć przez swoje środowisko. Wolał się Pan jednak schować za plecami Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, a później Rafała Trzaskowskiego. Wie Pan jak się na taką postawę mówiło na podwórku? Cykor… – odparł Tuskowi Duda. Dalej było jeszcze ciekawiej (ZOBACZ TU).  Po szarży byłego szefa rządu politycy PiS starają się go doszczętnie skompromitować. Swoje na awanturze z próbuje ugrać m.in. Tomasz Rzymkowski, kiedyś polityk ruchu Kukiz’15, dziś wierny poseł PiS. „Dziś kolejna odsłona Cykora. Kiedy był przesłuchiwany przed komisją śledczą ds. Amber Gold, uciekał do toalety przed moimi pytaniami. A potem już tylko z górki” – napisał na Twitterze.

https://twitter.com/TRzymkowski/status/1271880806366171136?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1271880806366171136&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.se.pl%2Fwiadomosci%2Fpolityka%2Fchca-doszczetnie-skompromitowac-tuska-uciekl-do-toalety-aa-mAMU-47JA-fbev.html

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*