Między Dudą a Tuskiem iskrzy! Wygarnęli to sobie w internecie

Atmosfera przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi jest coraz bardziej napięta. Nie brak krytycznych uwag każdego z ugrupowań wobec przeciwników. Teraz kampanię prezydencką urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy skrytykował w mediach społecznościowych Donald Tusk, nazywając ją „wstydem na cały świat”. Prezydent nie pozostał mu dłużny…

– Prezydent Rzeczpospolitej powinien dbać o jej reputację. Andrzej Duda robi wszystko, aby ją zrujnować. Jego kampania to wstyd na cały świat – napisał w sobotę 13 czerwca na Twitterze Donald Tusk, bez ogródek krytykując urzędującego prezydenta.

Choć Andrzej Duda prowadzi dziś swoją kampanię wyborczą na Opolszczyźnie, nie zabrakło mu czasu, by w uszczypliwy sposób odpowiedzieć byłemu premierowi i nazwać go… „cykorem”!

– Panie Donaldzie, miał Pan okazje wystartować w wyborach i prowadzić swoją kampanię. Był Pan dwukrotnie namawiany by się ze mną zmierzyć przez swoje środowisko. Wolał się Pan jednak schować za plecami Małgorzaty Kidawy-Błońskiej a pozniej Rafała Trzaskowskiego. Wie Pan jak się na taką postawe mówiło na podwórku? Cykor… – napisał prezydent w odpowiedzi.

Donald Tusk nie zostawił komentarza prezydenta bez riposty. Jak stwierdził, „interesowała mnie konfrontacja z pańskim przełożonym”.

– Ale, jak to mówią na podwórku… – dodał przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej. 

Były premier skrytykował na Twitterze kampanię prezydencką Andrzeja Dudy

Prezydent nie pozostał mu dłużny

Czy politykom przystoją takie przepychanki słowne?

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*