Rękoczyny na wiecu z Dudą! Jest film. Bielan to potępił, ale…

Wybory prezydenckie budzą wiele emocji. Jak się okazuje, czasem nawet za dużo. Podczas spotkania z Andrzejem Dudą w Wieluniu, odbył się protest. Zgromadzeni protestowali przeciwko nadaniu prezydentowi Dudzie honorowego obywatelstwa miasta. Jednemu ze zwolenników Dudy puściły nerwy i rzucił się z rękoma na protestującą kobietę. Wszystko zarejestrowały kamery.

Wizyta rozpoczęła się w środę około godziny 16.00. Andrzej Duda wraz z Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w uroczystej sesji rady miasta Wieluń. Prezydent odebrał tytuł Honorowego Obywatela Miasta. Potem spotkał się z mieszkańcami miasta i wygłosił przemówienie. Słuchało go wielu zwolenników, ale na placu Legionów zebrała się również grupa protestujących. Manifestanci przynieśli ze sobą transparenty z hałsami „Nie dla Dudy”, „Wypad Duda 2020” i „Wypad Anżej PiS”.

– Chcieliśmy pokazać, że jesteśmy wolnymi obywatelami i nie zgadzamy się z nienawiścią, pogardą ze strony tego pseudo prezydenta Polski – mówił jeden z protestujących w rozmowie z „Dziennikiem Łódzkim”.

Po pewnym czasie doszło do skandalicznego incydentu. Do grupy skandujących osób zbliżył się starszy mężczyzna z małą flagą w ręku. Przez chwilę obserwował protestujących, a potem podbiegł do kobiety i złapał chwycił jej głowę w taki sposób, by zamknąć jej usta. Napadnięta była oszołomiona i bardzo przestraszona. Udało jej się szybko wyrwać z uścisku napastnika. Po słownej interwencji pozostałych uczestników protestu, mężczyzna zaczął oddalać się od grupy.

Nagranie z tego zdarzenia udostępnił m.in. Robert Biedroń

 Co na to polityk PiS? 

O całe zajście został spytany w Polsat News poseł PiS Adam Bielan, który jest rzecznikiem sztabu Andrzeja Dudy. Poseł przyznał, że starszy mężczyzna źle się zachował. Jednak jednocześnie powiedział coś, co nie było jednoznaczną oceną tej konkretnej sytuacji. A na pewno nie było gestem solidarności z napadniętą.

– Potępiam wszystkie przejawy agresji. Ktoś kto przychodzi zakłócać wiec, musi się liczyć z tym, że inne osoby będą chciały wysłuchać naszego kandydata. Potępiam wszystkie przejawy fizycznej agresji. Zwłaszcza wobec kobiety – powiedział. 

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek (42 l.) 10 czerwca urodziła trzeciego syna – owoc małżeństwa z ukochanym Radosławem Majdanem (48 l.). Informację o porodzie gwiazdy potwierdził Faktowi jej menedżer. Kilka godzin później, dumny tata pokazał na instagramie szczęśliwą mamę z nowonarodzonym maleństwem. „Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm”, napisał Radosław pod zdjęciem kwitnącej Gosi z dzieckiem. Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!

Andrzej Strzelecki (68 l.), czyli doktor Koziełło z „Klanu” walczy z nieoperacyjnym rakiem płuc i oskrzeli. Jedyną szansą na powrót do zdrowia jest terapia nowoczesnym lekiem z Ameryki. Niestety jej koszt to 1,5 mln zł. To przerasta możliwości finansowe aktora, w internecie ruszyła więc zbiórka pieniędzy na jego leczenie. Gdy zadzwoniliśmy do aktora, powiedział nam, że nie ma siły mówić i przekazał słuchawkę żonie, Joannie Pałuckiej (58 l.), która opowiedziała o trudnej walce męża.

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła. Długo wyczekiwany pierwszy wspólny syn gwiazdy TVN-u i Radosława Majdana przyszedł na świat 10 czerwca. Informację o narodzinach chłopca potwierdził Faktowi menadżer świeżo upieczonej mamy. Kilka chwil później radosną nowinę przekazał nam również Radosław Majdan. Słynny bramkarz pokazał już na Instagramie pierwsze zdjęcie syna i zdradził jego imię.

W poniedziałek późnym wieczorem na jednym z osiedli w Kołobrzegu (woj zachodniopomorskie) doszło do scen mrożących krew w żyłach. Sylwia i Maciej Szczechowiczowie wracali do domu po romantycznej kolacji. Nagle zobaczyli zakrwawioną 10-letnią dziewczynkę, przyjaciółkę ich córki. Matka dziewczynki była w śmiertelnym niebezpieczeństwie…

Dramat w Gorzowie Wielkopolskim (woj. lubuskie). Tuż po zdanym egzaminie na prawo jazdy świeżo upieczony kierowca nagle zasłabł. Mężczyzna stracił przytomność. Wezwano pogotowie ratunkowe. Reanimacja nie przyniosła skutku, mężczyzny nie udało się uratować. Według doniesień „Gazety Lubuskiej”, która opisała tę sprawę, zmarły miał tak się zestresować egzaminem na prawo jazdy, że po jego zdaniu dostał zawału.

Małgorzata Rozenek urodziła trzeciego syna– owoc małżeństwa z Radosławem Majdanem. Tymczasem zaledwie wczoraj gwiazda TVN kupowała wózek dla dzidziusia, na który nie każdy może pozwolić. Fakt spotkał ją na zakupach. Jak perfekcyjna pani domu wyglądała zaledwie dzień przed porodem?! Zobacz nasze ekskluzywne zdjęcia.

To mogło skończyć się tragedią! 4-letni Jaś wypadł z volkswagena sharana, które prowadził jego 30-letni ojciec. Dziecko mogło zginąć pod kołami dostawczego samochodu, który jechał za nimi.  Wszystko nagrała kamera umieszczona na jednym z domów. Nagranie dotarło do policji w Tarnowskich Górach, która wszczęła śledztwo.

Przerażające sceny na warszawskim Ursynowie. We wtorkowy wieczór w altance śmietnikowej na świat przyszło maleństwo! Mama dziewczynki owinęła córeczkę w sweter i czekała na pomoc. Na miejscu interweniowała warszawska straż miejska, która zaopiekowała się kobietą i noworodkiem. Obie panie trafiły do szpitala.

Główny Inspektorat Sanitarny wycofuje ze sprzedaży popularny produkt. Chodzi o „Serek zakopiański Światowid z gór 200 g”. W jednej z partii wykryto obecność bakterii Listeria monocytogenes, wywołującej zakażenie, które może prowadzić nawet do sepsy. Choroba jest bardzo groźna dla kobiet w ciąży. Tutaj znajdziecie szczegółowe informacje o wycofywanej partii.

Lekarze przegrali walkę o życie dwulatka, który tydzień temu w Łyśniewie Sierakowickim (woj. pomorskie) wpadł pod koła ciągnika prowadzonego przez jego ojca – poinformował Polsat News. Chłopczyk przebywał w jenym ze szpitali w Gdańsku. Jego stan od początku był bardzo ciężki.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*