Andrzej Duda rzucił się na ratunek kobiecie

Andrzej Duda przerwał przemówienie na wiecu w Lęborku (woj. pomorskie), by pomóc omdlałej kobiecie. Krótkie nagranie, na którym widać to wydarzenie, trafiło do mediów społecznościowych.

Prezydent Andrzej Duda odwiedza polskie miasta, prowadząc swą kampanię wyborczą. W poniedziałek odwiedził m.in. Lębork (woj. pomorskie), gdzie doszło do niecodziennej sytuacji. W pewnym momencie Andrzej Duda miał przerwać swe przemówienie, by sprawdzić, co się stało jednej z osób przybyłych na spotkanie. Kobieta zasłabła, a pomocy udzielili jej ratownicy medyczni, pod czujnym okiem prezydenta.

Na razie nie wiadomo, co stało się kobiecie. Na nagraniu słychać, że gdy Andrzej Duda jest obok kobiety, zgromadzeni zaczynają w pewnym momencie skandować jego imię i nazwisko.

W Lęborku Andrzej Duda mówił m.in. o najnowszym proponowanym programie – 500 zł dla każdego dziecka na wypoczynek letni. Wyjaśnił, że będzie to elektroniczny bon wypłacany przez ZUS. 

Andrzej Duda przerwał przemówienie na wiecu w Lęborku (woj. pomorskie), by pomóc omdlałej kobiecie.

Krótkie nagranie, na którym widać to wydarzenie, trafiło do mediów społecznościowych.

W pewnym momencie Andrzej Duda miał przerwać swe przemówienie, by sprawdzić, co się stało jednej z osób przybyłych na spotkanie.

Kobieta zasłabła, a pomocy udzielili jej ratownicy medyczni, pod czujnym okiem prezydenta.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*