Wydało się, jak Jackowski potraktował matkę zaginionego dziecka. Ma szczęście, że policja się nie dowiedziała

Jackowski potraktował matkę zaginionego dziecka

Krzysztof Jackowski odniósł się w jednej ze swoich audycji na kanale Youtube do sprawy zaginięcia dwóch chłopców sprzed wielu lat. Słowa jasnowidza z Człuchowa zostały skomentowane przez przedstawicieli Stowarzyszenia Przystań Nadzieja.

Krzysztof Jackowski przypomniał w jednej ze swoich audycji, które realizuje poprzez platformę Youtube, swoją wizję z 2012 roku, dotyczącą zaginięcia dwóch chłopców z Rewala z 1999 roku. Słowa jasnowidza z Człuchowa skomentowali przedstawiciele Stowarzyszenia Przystań Nadzieja. Ja jaw wyszło, w jaki sposób Jackowski potraktował mamę jednego z zaginionych chłopców, wielbiciele mężczyzny są wstrząśnięci.

Krzysztof Jackowski odniósł się do sprawy zaginięcia dwóch chłopców z Rewala w 1999 roku

Do zaginięcia Andrzeja Ziemniaka i Łukasza Sasa doszło w 1999 roku, chłopcy mieli uciec z ośrodka opiekuńczego w Rewalu, a słuch po nich zaginął. Matka jednego z nich nie wierzyła w ucieczkę syna, poprosiła wówczas o pomoc zarówno Marka Szwedowskiego, prezesa Stowarzyszenia Przystań Nadzieja, który rzekomo ma dar słyszenia głosów zmarłych, jak i Krzysztofa Jackowskiego. Obaj panowie przekonywali, że Andrzej wcale nie uciekł z ośrodka, tylko nie żyje, a jego ciało wciąż znajduje się na terenie placówki.

Niedawno Jackowski przypomniał swoją wizję widzom na swoim kanale youtubowym. Do słów jasnowidza odnieśli się przedstawiciele Stowarzyszenia Przystań Nadzieja, którzy zarzucili mu zdobywanie popularności na tragedii matek zaginionych chłopców z Rewala. Ujawnili prawdę o tym, w jaki sposób Jackowski miał potraktować matkę jednego z chłopców.

– Prawda brzmi tak: matka Andrzeja – Wiesława Ziemniak w 2012r. zgłosiła się do pana o pomoc. Konsultacja odbyła się w Człuchowie poprzez pośrednictwo pana córki i dotyczyła tylko Andrzeja […]. Matka Andrzeja nawet pana nie widziała…Na podstawie zdjęcia ( nie miała żadnych rzeczy Andrzeja) napisał pan na 2 kartkach – dwa szamba i niedaleko jest kotłownia – tam należy szukać ciała. Pani Wiesława prosiła pana o przyjazd i pomoc na miejscu w Rewalu. Odmówił pan – twierdząc, że policja może pana w d…pocałować – przekazało Stowarzyszenie.

Krzysztof Jackowski miał lekceważąco odnieść się do policjantów

Jak poinformowało Stowarzyszenie, policja sprawdziła trop podany przez Krzysztofa Jackowskiego, ale nic nie odnaleziono. Przedstawiciele Nadzieja Przystań podważyli również inne wizje człuchowskiego jasnowidza w tej sprawie.

– Żądamy jako Stowarzyszenie Przystań Nadzieja sprostowania informacji na temat poszukiwanych – Andrzeja Ziemniaka i Łukasza Sasa. Słowa wypowiedziane przez Pana w materiale na youtubie krzywdzą matki, które oczekują na wyjaśnienie prawdy o swoich synach już ponad 21 lat oraz szkodzą opinii naszej organizacji – napisali przedstawiciele stowarzyszenia.

PIKIO.PL