BRAT Agaty Dudy UJAWNIA rodzinne sekrety. WOJNA w rodzinie. Prawda WYSZŁA NA JAW

rodzinne sekrety Dudy

Jakie relacje łączą Agatę Dudę z bratem, Jakubem Kornhauserem? Rodzeństwo ponoć nie rozmawia ze sobą od kilku lat. Co ich poróżniło?

O sekretach rodzinnych opowiedział kilka lat temu brat pierwszej damy w “Dużym Formacie”. Jak się okazuje rodzeństwo jest ze sobą skonfliktowane od lat. Chodzi przede wszystkim o działalność polityczną męża pierwszej damy – prezydenta Andrzeja Dudy.

„Nie zdziwię się, jeśli prezydent Duda stanie za to przed Trybunałem Stanu. Uważałem, że jest to samodzielny, racjonalnie myślący człowiek”, mówił Jakub Kornhauser w 2016 roku. „Sądziłem, że będzie w stanie jako prezydent, który ma poważną legitymację społeczną, postawić na swoim. Ale z drugiej strony szczerze mu współczuję, bo widzę jak on się męczy” – dodawał.

Wiele mówi się o tym, że rodzeństwo Dudów ze sobą nie rozmawia lub robi to bardzo rzadko. Według plotek Agata Duda po ślubie z Andrzejem Dudą zbliżyła się do rodziny męża, co osłabiło jej relacje z własną rodziną. W 2019 roku tygodnik Polityka informował, że pierwsza dama i jej brat nadal nie utrzymują bliskich kontaktów.

SE.PL