Paulina Kosiniak-Kamysz wysłała list do Agaty Dudy. Już jest odpowiedź

Jakiś czas temu żona Władysława Kosiniaka-Kamysza napisała list do pierwszej damy Agaty Dudy. Paulina Kosiniak-Kamysz chciała zwrócić uwagę na to, że przez wybuch epidemii koronawirusa, wiele zbiórek na chore dzieci, zostało wstrzymanych.

Dlatego zaproponowała Agacie Dudzie współpracę w tym temacie. Teraz pojawiłą się odpowiedź z Pałacu Prezydenckiego.

Jakiś czas temu Paulina Kosiniak-Kamysz zdecydowała się na napisanie listu do Agaty Dudy: – Jako matki obie dobrze wiemy, że nie ma nic gorszego niż bezradność w obliczu bólu swojego dziecka (…) Dlatego nie wolno nam pozostawić tych rodziców samych sobie. Na łasce losu, bez pomocy i bez wsparcia – napisała. Wraz z pierwszą damą chciała wspólnie działać na rzecz najbardziej potrzebujących i bezbronnych. To właśnie proponowała w swym liście. Teraz, jak podaje Polsat News, pojawiła się odpowiedź skierowana do żony Kosiniaka-Kamysza, która ma szansę na zostanie kolejną pierwszą damą.

Co znalazło się w liście do Pauliny Kosiniak-Kamysz? Autorką listu nie jest pierwsza dama, a Grażyna Wereszczyńska – dyrektor Biura Dialogu i Korespondencji w Kancelarii Prezydenta. Jak napisała urzędniczka: – Pierwsza Dama na co dzień zajmuje się problemami społecznymi, współpracując z wieloma organizacjami, instytucjami i środowiskami, a także biorąc udział w licznych przedsięwzięciach, którym celem jest pomoc potrzebującym, w tym także chorym dzieciom.  Dodając, że w pełni zgadza się ze stanowiskiem Kosiniak-Kamysz i: – (…) życzę Pani dużo siły i wytrwałości, a także satysfakcji z niesienia pomocy wszędzie tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*