Wystarczyło jedno zdjęcie Agaty Dudy. Burza w sieci

Agata Duda cieszy się dużym zainteresowaniem medialnym i społecznym. Wszystkie działania, których się podejmuje jako pierwsza dama, nie przechodą bez echa. Tak stało się w przypadku zdjęć, które pojawiły się w mediach społecznościowych. Okazuje się, że wystarczyło jedno zdjęcie, by wywołało burzę komentarzy w sieci.

Agata Duda kolejny raz znalazła się w centrum zainteresowania internautów, którzy szeroko komentują zdjęcia i informacje, które w ostatnich dniach pojawiły się w sieci na temat pierwszej damy. Co takiego wywołało oburzenie wśród wielu Polaków?

Agata Duda wzięła udział w wideokonferencji

Wczoraj w mediach społecznościowych, a także na oficjalnej stronie internetowej prezydenta pojawiła się informacja, że Agata Duda wzięła udział w wideokonferencji z udziałem pensjonariuszy z Domu Seniora w Jaworznie.

– Z uwagi na trwającą pandemię pensjonariusze Domu Seniora w Jaworznie swoje liczne aktywności musieli ograniczyć do terenu ośrodka. O wspólnych działaniach i spędzaniu czasu opowiedzieli Pierwszej Damie podczas dzisiejszej wideokonferencji – można przeczytać na Twitterze.

Zgodnie z informacjami, które pojawiły się na stronie prezydenta, Agata Duda dowiedziała się o zainteresowaniach pensjonariuszy, o ich leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy wyznali, jak bardzo brakuje im rodzin, na szczęście znaleźli przyjaciół w Domu Seniora, którzy pomagają im znosić rozłąkę.

Agata Duda została poproszona przez rozmówców, by podzieliła się z nim zasadami reprezentowania urzędu pierwszej damy podczas uroczystości oficjalnych. Na koniec pensjonariusze i pierwsza dama życzyli sobie dużo zdrowia i uśmiechu.

Burza w sieci. Agata Duda stała się aktywna społecznie

Po opublikowaniu zdjęć w sieci pojawiło się wiele komentarzy. Zachowanie pierwszej damy, chociaż na pierwszy rzut oka powinno przypaść do gustu – wręcz przeciwnie – nie spodobało się wielu. Internauci zarzucili pierwszej damie, że w ostatnich latach nie zajmowała się działalnością społeczną.

– Agata, choćbyś nie wiem, jak się starała, do wyborów nie wyrobisz normy aktywności za ostatnich przespanych 5 lat – napisał internauta.

– Gdyby nie kampania pomyślałbym, że Pan Prezydent się rozwiódł – dodał inny.

Zbliżające się wybory prezydenckie, a także zupełnie nowa sytuacja w kraju spowodowały, że Agata Duda więcej czasu poświęca na tematom społecznym. Niemalże codziennie w mediach społecznościowych pierwszej damy pojawiają się informacje o kolejnych działaniach w tym zakresie.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*