III Wojna Światowa coraz bliżej? Wizja jasnowidza Jackowskiego PRZERAŻA!

III Wojna Światowa jasnowidz Jackowski

Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści. Po raz kolejny mówi o III wojnie światowej. Jego przepowiednia jeż włos na głowie. „Ten rok będzie bardzo poważnym zagrożeniem wojennym” – twierdzi.

Po raz kolejny jasnowidz z Człuchowa miał niepokojącą wizję dotyczącą roku 2020. Podczas streamu na swoim kanale na Youtube, stwierdził, że ten rok będzie bardzo poważnym zagrożeniem wojennym. Czy czeka nas III Wojna  Światowa?

– Muszę powiedzieć państwu, że ja cały czas jestem konsekwentny. I tak jak już nie raz mówiłem, ten rok będzie bardzo poważnym zagrożeniem wojennym. Że się coś zacznie poważnego na świecie – twierdzi.

– Wszyscy pamiętamy, że ta sytuacja na Bliskim Wschodzie związana z Iranem i z panem Trumpem, że wisiało coś w powietrzu i zostało to wyciszone. Dlatego szanowni państwo. Na Bliskim Wschodzie dzieją się złe rzeczy, zaczynają się one nawarstwiać – dodaje.

– Mało się u nas o tym mówi. Ta obawa dalej istnieje. To jest największe zagrożenie na ten rok dla Bliskiego Wschodu. Ale także dla Europy i o tym trzeba pamiętać – mówi Krzysztof Jackowski.

ŹRÓDŁO: YOUTUBE: JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI OFFICIAL / NCZAS.COM

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*