Już nie wiemy, jak to skomentować. Na urodzinach Radia Maryja modlono się o to… (WIDEO)

Na urodzinach Radia Maryja

Radio Maryja popiera przemoc względem kobiet? Choć brzmi to nad wyraz absurdalnie, właśnie o to modlono się na ostatnich urodzinach stacji. Polacy wciąż nie potrafią w to uwierzyć.

Radio Maryja świętowało ostatnio swoje urodziny, co odbiło się dość głośnym echem w opinii publicznej. Rodacy nie mogli przejść obojętnie obok tak hucznego wydarzenia zorganizowanego przez samego prezesa stacji. Niemal wszyscy byli pewni, że ten dzień na długo zapadnie w pamięci Polaków i wiele wskazuje na to, że rzeczywiście nie będzie inaczej. Intencja, w której modlono się na całym wydarzeniu, po prostu odbiera mowę.

Słowem wstępu warto wspomnieć, że twierdzenie jakoby walka z przemocą względem kobiet była zła po raz pierwszy przewinęło się w mediach już jakiś czas temu, a prowodyrem była partia PiS. Niewiele było trzeba, by w opinii publicznej wybuchła wielka burza, jednak z czasem emocje opadły, a w tej kwestii zrobiło się dość cicho. Chyba nikt nie podejrzewał, że była to cisza przed burzą, a temat powróci i to ze zdwojoną siłą.

Po domaganiach się przez PiS, a nawet przedstawicieli Kościoła Katolickiego, zniesienia Konwencji Stambulskiej, która ma pomóc zapobiegać i zwalczać przemoc wobec kobiet, do akcji wkroczyło Radia Maryja i wywołało jeszcze większe zamieszanie. W czasie urodzin stacji, Tadeusz Rydzyk i jego oddani wierni modlili się o to, by bicie kobiet było legalne.

Całość wydaje się jeszcze bardziej absurdalna, bowiem intencję modlitwy odczytała młoda dziewczyna, co zostało oczywiście uchwycone przez kamery, a nagranie trafiło do sieci, gdzie zalała je fala hejtu. Wypowiadane przez nią słowa, w których domaga się, by „kobiet w Polsce nikt przed oprawcą nie bronił” są wstrząsające i aż trudno uwierzyć, że to prawda.

– Dla ludzi dobrej woli i światłego rozumu o solidarność i odwagę w walce z zabijaniem dzieci poczętych, z ideologią gender i Konwencją Stambulską – mówiła.

Uwaga, hit xDDPodczas urodzin radia maryja modlono się o odwagę w walce z ideologią gender (xD) i z KONWENCJĄ STAMBULSKĄ której celem jest walka z przemocą wobec kobiet xDD I o modlitwę prosiła kobieta, która chyba jest mocno into BDSM xDna miejscu oczywiście byli i modlili się politycy PISu 🙂

Geplaatst door Fiksacje Seksualne Prawicy op Zaterdag 7 december 2019

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Więcej postów