Lech Wałęsa w szpitalu! Zdjęcie z łóżka ZSZOKOWAŁO internautów

Lech Wałęsa w szpitalu

Lech Wałęsa ponownie trafił do szpitala. Zdjęcie z łóżka szpitalnego byłego prezydenta RP zszokowało internautów. Martwią się o stan zdrowia noblisty.

Lech Wałęsa niedawno świętował 76. urodziny. Choć nie można odmówić wigoru byłemu prezydentowi, to zaawansowany wiek oznacza również słabszą odporność, a co za tym idzie, częste pozostawanie pod obserwacją lekarzy. Właśnie media obiegły informacje, że były lider NSZZ Solidarność trafił do szpitala.

Lech Wałęsa w szpitalu, poinformował o tym bliski współpracownik

– Chciałbym Państwa poinformować, że p. Prezydent Lech Wałęsa jest na badaniach w szpitalu. O tym, czy zostanie na dłużej zadecydują lekarze – poinformował na Twitterze bliski współpracownik 76-latka, Michał Szczerba.

Według informacji mediów sprzed kilku lat Lech Wałęsa ma problemy z sercem, cierpi na chorobę wieńcową i ma niewydolność lewej komory serca. Z tego też powodu miał mieć wszczepiony rozrusznik serca. W 2017 przebywał na oddziale kardiologii, a w 2018 przechodził przez badania specjalistyczne. Na razie nie wiadomo, jakie dokładnie są powody obecnej wizyty w szpitalu. Jednak w tym wieku tego typu choroby mogą być wyjątkowo niebezpieczne dla zdrowia.

Lech Wałęsa wstawił zdjęcie prosto ze szpitala

– I znowu w szpitalu – napisał Lech Wałęsa na Facebooku.

Były prezydent wstawił również zdjęcie z pobytu w placówce. Widać na nim, jak leży na łóżku w szpitalnej piżamie. Takie zdjęcie zaniepokoiło wielu Polaków, którzy śledzą profil byłego prezydenta na Facebooku. Komentujący mają nadzieję, że to nic poważnego i życzą byłemu prezydentowi szybkiego powrotu do zdrowia. Sugerują również, że Lech Wałęsa powinien na chwilę przerwać podróże i spotkania dyplomatyczne i przez jakiś czas odpocząć.

– Życzę szybkiego wyzdrowienia Panie Prezydencie – napisał internauta.

– Proszę na siebie uważać Panie Prezydencie. Jest nam Pan potrzebny. Życzę zdrowia – życzyła Wałęsie internautka.

– Dużo zdrowia, ale proszę zwolnić tempo. Mnóstwo podróży, spotkań, to na pewno szkodzi zdrowiu. Podziwiam za taką aktywność – czytamy dalej.

– Szybkiego powrotu do zdrowia. Człowiek zapomina w pewnym wieku ile ma lat. A takie są tego skutki. Pozdrawiam panie Leszku – komentował użytkowniczka.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!