Zapytali Dudę, czy boi się Kidawy – Błońskiej. MOCNA odpowiedź prezydenta!

Mimo, że prezydent Andrzej Duda wygrywa II turę wyborów prezydenckich, to mocno depcze mu po piętach Małgorzata Kidawa – Błońska z Koalicji Obywatelskiej.

Obydwoje polityków dzieli zaledwie sześć punktów procentowych! – wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badań Pollster dla „Super Expressu”. Do badania odniósł się Andrzej Duda! Co powiedział prezydent? Nie uwierzysz!

Wyniki najnowszego sondażu prezydenckiego dla „Super Expressu” pokazują jasno, że do samego końca toczyć się będzie zażarta walka o fotel głowy państwa w 2020 roku. W badaniu 53 proc. uzyskał urzędujący prezydent, a Małgorzata Kidawa – Błońska 47 proc. – Jeśli na starcie kampanii różnica między Małgorzatą Kidawą – Błońską a urzędującym prezydentem wynosi zaledwie sześć punktów proc., to oznacza, że szansa na naszą wygraną w maju 2020 r. jest bardzo duża. Wielu Polaków czeka na prezydenta, który po Andrzeju Dudzie będzie naprawdę prezydentem wszystkich Polaków – mówiła nam uśmiechnięta Katarzyna Lubnauer z KO. – Spokojnie. Sondaż potwierdza, że ponownie prezydentem będzie Andrzej Duda i to bardzo cieszy. Wierzę, że ta przewaga nad kontrkandydatem będzie jeszcze większa. Damy radę – zaznacza z kolei Ryszard Czarnecki z PiS. A jak sondaż skomentował prezydent Andrzej Duda? Czy obawia się starcia z Małgorzatą Kidawą – Błońską? – Jeśli ktoś się czegoś boi, to nie może być prezydentem (…) – Bardzo szanuję każdego z kontrkandydatów w wyborach prezydenckich. Uważam, że to wybory to wielkie święto demokracji i mam nadzieję, że przebiegną one w takiej atmosferze w jakiej powinna przebiegać dobrze rozumiana polityka, czyli z pożytkiem dla Rzeczypospolitej – powiedział Andrzej Duda w Wirtualnej Polsce.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*