Nie wiedziała, że robią jej zdjęcie. Agata Duda pokazała swoją prawdziwą twarz, takiej jej nie znacie

Agata Duda zdjęcie

Agata Duda ostatnio ma terminarz zapełniony po brzegi. Co rusz pojawia się na jakimś ważnym wydarzeniu. Na jednym z nich, złapano ją w sytuacji, której się kompletnie nie spodziewała.

Agata Duda nawet na chwilę nie wychodzi z obiektywu reporterów. Pierwsza dama jest fotografowana nie tylko przez fotografów rządowych, ale także przez paparazzich. Ostatnio jednak została zaskoczona przez jednego z uczestników ważnego wydarzenia w kompletnie niespodziewanym momencie.

Agata Duda towarzyszyła mężowi na ważnym wydarzeniu

Tym razem pierwsza dama gościła na wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym w Teatrze Narodowym. Była to gala z okazji IV edycji Nagrody Prezydenta RP „Dla Dobra Wspólnego”. W trakcie wydarzenia przemawiał prezydent Andrzej Duda, patron nagrody.

– Działalność dla dobra wspólnego to dla mnie prawdopodobnie najbardziej szlachetny rodzaj polityki. Bo polityka to nic innego jak rozsądna, rozumna troska o dobro wspólne – mówił obecny prezydent.

Oczywiście na wydarzeniu towarzyszyła mu małżonka. Na miejscu było wiele innych ważnych osobistości, szczególnie ze środowiska artystycznego, więc obecność głowy państwa i pierwszej damy była obowiązkowa.

Agata Duda pokazała prawdziwą twarz

Jednak internauci najbardziej zwrócili uwagę na zdjęcie, które wykonał dziennikarz sportowy, Krzysztof Stanowski. Chciał zrobić sobie zdjęcie ze słynną aktorką, Ewą Błaszczyk. W tle załapał się właśnie pierwsza dama, która nie miała pojęcia, że jest fotografowana.

– Na scenie Teatru Wielkiego wraz z jedną największych Polek. Pani Ewa Błaszczyk została uhonorowana przez Prezydenta Andrzeja Dudę nagrodą specjalną w ramach nagród Dla Dobra Wspólnego. Mnóstwo wspaniałych ludzi i inspirujących historii – pisał na Twitterze.

W górnym prawym rogu złapana została pierwsza dama, która widocznie była rozbawiona. Tak roześmianej Agaty Dudy nie widziano już dawno. Oczywiście internauci nie mogli przepuścić takiego widoku bez komentarza. To w końcu prawdziwe oblicze pierwszej damy, która nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest właśnie uwieczniana na fotografii.

– Pani Prezydentowa z tyłu się z Pana jakby chichra – pisał internauta.

– A Agacie co tak wesoło? – czytamy dalej.

– Mistrzyni drugiego planu śmieje się z kawału męża? – pytał inny użytkownik.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*