Poważne problemy córki Kaczyńskiej? Jej mama jest bardzo zmartwiona

problemy córki Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska jest bardzo zmartwiona, a jak donoszą media, chodzi o jej najstarszą córką. Niektórzy mogą być w sporym szoku, gdy dowiedzą się z jak poważnymi problemami musi zmagać się jako matka.

Marta Kaczyńska, jako osoba publiczna i córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, dba o swój wizerunek i stara się nie mieszać życia prywatnego z zawodowym. W czasie oficjalnych wyjść nie pokazuje się w towarzystwie najbliższych, a wywiady, w których choć w kilku słowach nawiązała do rodziny, można policzyć na palcach jednej ręki. Tymczasem, choć ona próbuje strzec życia osobistego, nie jest w stanie całkowicie odciąć się od mediów, które co i rusz wyjawiają jej tajemnice. Właśnie przekazano kolejne fakty o jej problemach.

Marta Kaczyńska ma poważne problemy z córką? Jest bardzo zmartwiona

Mimo iż bratanica Jarosława Kaczyńskiego nie mówi o rodzinie, a tym bardziej o związanych z nią problemach, media zawsze są krok przed nią i dostarczają Polakom kolejne dawki informacji. Zatem jak podaje Wirtualna Polska, Marta Kaczyńska, mama trójki dzieci, ma poważne problemy z najstarszą córką, 16-letnią Ewą.

Dziewczynka wkroczyła w okres dojrzewania, poznaje siebie i zmieniające się wciąż otoczenie, dlatego jak donosi portal, często buntuje się przed mamą. Kaczyńska martwi się o pierworodną i stara się jak może, by załagodzić każdą stresującą sytuację i stać się przykładną mamą, jednak o ile potrafi zażegnać nieprzewidzianą kłótnię, tak jest coś, na co choć bardzo by tego chciała, nie ma większego wpływu.

Okazuje się, że 16-latka wciąż utrzymuje kontakt z Marcinem Dubienieckim, z którym Kaczyńska przez 9 lat była w związku małżeńskim. Mężczyzna nie jest biologicznym ojcem Ewy, jednak to nie przeszkadza nastolatce, by nazywać go tatą.

Prawniczka nie jest z tego powodu szczególnie zadowolona. Próbuje rozmawiać z córką i uświadomić jej, że nie powinna tego robić, jednak młoda buntowniczka woli podążać własnymi ścieżkami i sama podejmować decyzje. Pocieszeniem dla Kaczyńskiej jest jej 12-letnia córka, która nie sprawia żadnych problemów, chętnie skupia się na nauce i już odnosi pierwsze sukcesy.

PIKIO.PL

Więcej postów