Zdjęcie z Korwin-Mikkem HITEM sieci. Polityk reaguje

Korwin-Mikkem HITEM sieci

Janusz Korwin-Mikke został przyłapany na tym, jak z odchyloną głową i zamkniętymi oczami siedzi na pierwszym posiedzeniu Sejmu. Internauci ocenili, że śpi. W końcu sam polityk zabrał głos. Zaprzecza, że uciął sobie w Sejmie drzemkę.

Janusz Korwin-Mikke spał podczas pierwszego posiedzenia Sejmu? – zastanawiali się internauci. Wniosek wyciągnęli ze zdjęcia udostępnionego przez Dariusza Jońskiego na Twitterze.

– Nie potwierdzam, aby Janusz Korwin-Mikke spał wczoraj podczas inauguracyjnego posiedzenia Sejmu. On często przymyka oczy i w ten sposób się skupia. Osoby, które patrzą na niego z boku, mogą mieć błędne wrażenie, że śpi. Wielokrotnie przekonałem się o tym na naszych posiedzeniach – mówił w rozmowie z Wirtualną Polską partyjny kolega lidera Konfederacji Konrad Berkowicz. Co na to sam Korwin-Mikke?

Potwierdza wersję, którą przekazał nam Berkowicz. -Ja nie spałem! Ja myślałem! Zawsze lepiej mi się słuchało z zamkniętymi oczami – tłumaczy w rozmowie z „Super Expressem” – Wrzeszczałem na sali chyba z pięć razy, jak przemawiał premier Morawiecki, cały czas brałem żywy udział – zapewnił.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy mówi się o zasypianiu Korwin-Mikkego w pracy. W 2014 roku internet obiegło jego zdjęcie z Parlamentu Europejskiego. Polityk z otwartymi ustami i słuchawką w uchu, przyjął pozycję półleżącą podczas obrad.

Przyłapano go również kiedy leżał na stole podczas wizyty w Czeczenii.

WP.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*