Wszyscy mówią o dokonaniu córki Marty Kaczyńskiej. „Czekamy na specjalny medal od Andrzeja Dudy”

córka Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska ma ostatnio sporo powodów do bycia dumnym ze swojej córki. Zdobyła ważne osiągnięcie, a bliska jej osoba stwierdziła, że czeka na medal od samego prezydenta.

Marta Kaczyńska ma trójkę dzieci, z czego tylko jedno z obecnym partnerem. Dwie najstarsze córki to owoc związku z Marcinem Dubienieckim, którego poznała jeszcze na studiach. Obie dziewczyny zajmują się jazdą konną, pasją zaraziły się od mamy, która jest wielką miłośniczką zwierząt, koni w szczególności. Okazało się, że młodsza z córek zalicza nie lada sukcesy.

Marta Kaczyńska musi być dumna z córki

Ostatnio w święto niepodległości, Martyna Dubieniecka wzięła udział w zawodach jeździeckich, ze skokami przez przeszkody. Lata praktyki pod okiem czujnej mamy przyniosły fantastyczne efekty. Córka Marty Kaczyńskiej, mimo że w swojej grupie wiekowej była najmłodszą uczestniczką, wygrała zawody.

– Właśnie wracamy z zawodów w Barłominie. Kamelot skakał super. W niedziele zajęliśmy 1 i 1 miejsce a w poniedziałek powtórzył nam się wynik i znowu 1 i 1 miejsce Kamelot zasłużył na 2 dni wolnego, a już za 2 tyg. Jump Off w Sopocie – napisała młodsza córka Kaczyńskiej w mediach społecznościowych.

Oczywiście sama Marta Kaczyńska jest bardzo dumna z córki. Nie omieszkała skomentować na Instagramie wpisu, polubiła go i dodała w komentarzu emotikonę serduszka. Jednak nie tylko ona jest dumna. Jej były mąż również jest niezwykle zadowolony ze spektakularnego sukcesu swojej młodszej córki. Zasugerował, że może kiedyś odbierze jakiś medal z rąk Andrzeja Dudy, co oczywiście mogłoby nastąpić, gdyby Marta Dubieniecka dalej poszła tą ścieżką i zrobiła międzynarodową karierę sportową jako reprezentantka kraju.

– Chciałbym się pochwalić, iż córka Martyna Dubieniecka wygrała w dzień niepodległości ważne zawody w skokach. Czekamy na jakiś specjalny medal od Andrzeja Dudy dla zwycięzcy – napisał Marcin Dubieniecki na Twitterze.

https://twitter.com/Dubieniecki/status/1193926485746171909?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1193926485746171909&ref_url=https%3A%2F%2Fpikio.pl%2Fmarta-kaczynska-141119-pp-corka-sukces%2F

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*