„Polowanie” na uczniów. Pawłowicz przeszła samą siebie. Znów

Krystyna Pawłowicz w dramatycznym poście na Twitterze radzi rodzicom, żeby zwolnili swoje dzieci z piątkowych lekcji. Ma to być obrona przed „polowaniem” na uczniów, tzn. akcją Tęczowy Piątek.

Krystyna Pawłowicz ostrzega rodziców przed piątkiem 25 października. Tego dnia w wielu szkołach odbędą się pogadanki na temat otwartości na mniejszości seksualne w ramach akcji Tęczowy Piątek.

Była posłanka PiS nazywa to „polowaniem na dzieci”. Krystyna Pawłowicz w dramatycznym poście na Twitterze ostrzega rodziców przed „osobami seksualnie i obyczajowo zaburzonymi”, które jej zdaniem będą prowadzić zajęcia z dziećmi.

Wielu dyrektorów szkół na to polowanie – wbrew Wam – bezprawnie pozwala – grzmi Krystyna Pawłowicz.

Zachęca też rodziców do zwalniania dzieci z piątkowych zajęć. Według Pawłowicz odcięcie uczniów od pogadanki na temat otwartości na mniejszości seksualne uchroni ich przed losem „ofiar osób zaburzonych”. Pod postem byłej posłanki PiS wrze.

Nie rozumiem, co jest złego w mówieniu dzieciom że wszyscy są wyjątkowi, ale każdy z nas jest człowiekiem i ma czerwone serce. I ma prawo żyć jak chce dopóki nie wpływa to na naszą wolność – dziwią się zwolennicy Tęczowego Piątku.

Demokracja to jakby nie było głos większości. Na tym polegają chociażby wybory. Każdy ma głos równej wartości ale wygrywa ten kto ma ich najwięcej. Więcej jest głosów przeciw tęczowej rewolucji co nie oznacza dyskryminacji – twierdzą przeciwnicy akcji.

26 proc. młodzieży LGBT doświadcza przemocy w szkole. Tak wynika z badań przytaczanych przez organizatorów Tęczowego Piątku, organizację Kampania Przeciw Homofobii, 70 procent nastolatków z mniejszości seksualnych ma mieć myśli samobójcze, 50 proc. cierpi na depresję.

O2.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*