Co za DZICZ! Zgwałcił 13-letnią córkę. Ujawniła prawdę, w zemście zabił ją na oczach 6-letniego synka

Zgwałcił córkę

Córka 28-latka, została przez niego zgwałcona. Mężczyzna gdy dowiedział się, że 13-latka ujawniła przed sądem prawdę kompletnie stracił panowanie nad sobą. Zabił ją na oczach jej zaledwie 6-letniego brata.

Córka tego mężczyzny nie miała szczęśliwego życia. Była gwałcona przez własnego ojca i nawet nie miała komu tego powiedzieć. W końcu straszna prawda wyszła na jaw, gdy 28-latek został oskarżony przez niepełnosprawną szwagierkę o gwałt. Grunt zaczął walić się mężczyźnie pod nogami i właśnie wtedy dokonał najgorszego.

Córka wyznała, że ojciec gwałcił ją pod własnym dachem

Horacio Nazareno Lucas z niedużej miejscowości Mailasque w Brazylii dopuszczał się strasznych czynów. W końcu skazano go na 8 lat pozbawienia wolności za gwałt na szwagierce, która cierpiała z powodu choroby psychicznej. Niestety, w trakcie trwania rozprawy nie zastosowano środku zapobiegawczego w postaci aresztu. Zdesperowany i idący na pewną karę więzienia zwyrodnialec, dalej przebywał pod jednym dachem ze swoją rodziną.

Gdy już było niemal pewne, że mężczyzna zostanie skazany i koszmar rodziny się skończy, jego 13-letnia córka przyznała przed sądem, że również została przez mężczyznę zgwałcona. Gdy Horacio się o tym dowiedział, wpadł w szał. Najpierw uderzył swoją żonę, która w panice zbiegła z domu w poszukiwaniu pomocy. Okazało się, że zostawienie dzieci samych razem z niebezpiecznym gwałcicielem było jej największym błędem w życiu.

Rozwścieczony ojciec zamordował córkę na oczach 6-letniego syna

Wtedy 28-latek osaczył swoje dzieci i zamknął je w jednym pokoju. 6-latek oglądał, jak jego własny ojciec przy pomocy noża bezwzględnie atakuje 13-letnią siostrę, którą wcześniej Horacio gwałcił pod własnym dachem. Po skatowaniu nastolatki, mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia, nie tykając 6-latka.

Syn Horacio po tym zajściu wybiegł przestraszony przed dom, gdzie już czekała policja. Po wejściu służb do domu ujrzeli 13-latkę, umierającą w kałuży własnej krwi. Próbowano ją uratować, ale bez skutku, nastolatka zmarła. Ponadto, jej oprawca wciąż chodzi na wolności, gdyż po tym, jak uciekł, nie udało się go więcej złapać.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*