Agata Duda BRUTALNIE skrytykowana przez znaną projektantkę. Mocne słowa trafiają w czuły punkt

Agata Duda

Agata Duda swoimi stylizacjami zawsze robi furorę wśród opinii publicznej, jednak pewna znana projektantka jest innego zdania. Brutalnie skrytykowała pierwszą damę za dobór jej kreacji. Mocne słowa ekspertki na pewno trafiły w czuły punkt żony prezydenta RP.

Agata Duda zawsze zachwyca swoją urodą i eleganckim, klasycznym stylem. Kreacje pierwszej damy często są pokazywane w mediach jako wzór nienagannego wyglądu. Jednak znana polska projektantka nie popiera zdania większości osób. Doszukała się kilku mankamentów, o których postanowiła opowiedzieć. Mocne słowa modowej ekspertki na pewno mogą zaboleć.

Agata Duda jest doceniana za swój styl

Żona prezydenta RP Andrzeja Dudy cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem mediów, głównie ze względu na swój elegancki styl. Pierwsza dama zawsze wiernie towarzyszy mężowi podczas delegacji w kraju i zagranicą. Za każdym razem można usłyszeć, że kobieta prezentowała się wspaniale. Wiele osób docenia jej starania włożone w swój wygląd. Niestety znana projektantka nie popiera zdania większości.

Pierwsza dama została skrytykowana przez stylistkę

Lidia Kalita to założycielka ekskluzywnej marki odzieżowej Simple. Projektantka postanowiła odnieść się do stylu Agaty Dudy i Melanie Trump. Jej słowa mocno zaskoczyły fanów polskiej pierwszej damy.

– Wydaje mi się, że obie te panie nie wyrażają zbyt wiele emocji swoją twarzą. Ubranie jest bardzo ważne, ale ważna jest też osobowość i dobra energia. Tak naprawdę nie ma znaczenia, w co się ubierają, po prostu ich nie widać – cytuje Jastrząb Post słowa Lidii Kality.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*