Beata Szydło nie dotarła na wieczór wyborczy PiS. Kaczyński natychmiast wyjawił prawdę

Beata Szydło

Beata Szydło nie dotarła na wieczór wyborczy PiS. Prezes Kaczyński natychmiast wyjaśnił wszystkim powód jej absencji.

Beata Szydło nie towarzyszyła swoim kolegom z partii podczas wieczoru wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. Prezes Kaczyński szybko wyjaśnił przyczynę takiego stanu rzeczy.

Beata Szydło nie pojawiła się na wieczorze wyborczym

Na wieczorze wyborczym PiS nie mogło oczywiście zabraknąć prezesa ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego, który zabrał głos od razu po ogłoszeniu wyników wyborów na podstawie sondażu exit poll. Zaraz po prezesie PiS na scenę wszedł premier Mateusz Morawiecki, który obiecał Polakom wiele dobrego. Wśród oficjeli zabrakło jedynie Beaty Szydło. Kaczyński wyjawił prawdę dotyczącą jej absencji.

Większość znanych postaci ze świata polityki pojawiła się na wieczorach wyborczych swoich partii. Prawo i Sprawiedliwość nie dotarło jednak w komplecie. Beata Szydło nie zjawiła się w miejscu, w którym jej ugrupowanie obecnie świętuje zwycięstwo w pierwszym sondażu po wyborach parlamentarnych. Prezes Kaczyński usprawiedliwił nieobecność byłej premier.

Jak się okazało, Beata Szydło utknęła w korku, przez co nie dotarła na czas na wieczór wyborczy partii Prawa i Sprawiedliwości. Prezes Kaczyński od razu usprawiedliwił swoją koleżankę i prosił, aby nie narodziły się żadne spekulacje i plotki na temat nieobecności byłej premier w tym ważnym dniu.

Na pewno Beata Szydło chciałaby towarzyszyć swoim kolegom z ugrupowania podczas tak ważnego wieczoru, jednak z przyczyn od niej niezależnych nie zjawiła się na czas. Prezes Jarosław Kaczyński podziękował wszystkim swoim wyborcom za oddane głosy, ale przyznał, że jednak jego ugrupowanie zasługuje na zdecydowanie lepszy wynik. O tym, jak ostatecznie rozłożą się głosy Polaków, dowiemy się za kilka dni po opublikowaniu oficjalnych informacji od PKW.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*