Kukiz atakuje Kaczyńskiego! Tak OSTRO jeszcze nie było!

Kukiz atakuje Kaczyńskiego

Paweł Kukiz bez wątpienia sporo stracił w oczach swoich wyborców,  którzy głosowali na jego środowisko polityczne za sprawą głoszonej „antysystemowości”. Dziś polityk znajduje się w koalicji z Polskim Stronnictwem Ludowym (PSL), które niegdyś określał mianem zorganizowanej grupy przestępczej i twardego członka zwalczanego systemu.

Podczas jednego z najnowszych wywiadów polityk postanowił się wypowiedzieć na temat ewentualnej współpracy z PiS. Jego zdaniem partia Jarosława Kaczyńskiego nie będzie chciała spełnić politycznego programu Kukiz’15.

Paweł Kukiz ostro do Jarosława Kaczyńskiego!

Paweł Kukiz sporo stracił w oczach swoich wyborców, teraz polityk znajduje się w koalicji z PSL, które określał mianem zorganizowanej grupy przestępczej.

Paweł Kukiz sporo stracił w oczach swoich wyborców, teraz polityk znajduje się w koalicji z PSL, które określał mianem zorganizowanej grupy przestępczej.

Jeżeli Grzegorz Schetyna otrzyma powiedzmy 20 proc., to po co mi Grzegorz Schetyna, jeżeli on nie może wprowadzić moich postulatów? PiS nie chce wprowadzać moich postulatów, więc od razu odpada. Oni nie wprowadzą tych postulatów, ponieważ intencją prezesa jest wzmacnianie autorytaryzmu państwa i wzmacnianie pozycji I sekretarza (…) Jeśli Schetyna zobowiąże się, że jeżeli PO nie wygra wyborów, to zrzeknie się bycia przewodniczącym, to ja nie wejdę w koalicję z PiS–odparł Kukiz.

Sojusz z PiS odpada–dodał.

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*