2 miesiące po tragedii Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak nadal bardzo przeżywa rodzinną tragedię. Musi uporać się z tym, że straciła ukochanego męża. Teraz, 2 miesiące od jego śmierci, szczerze opowiedziała o swoich uczuciach.

Agnieszka Woźniak-Starak 2 miesiące po tragicznym wypadku motorówki, w którym zginął jej ukochany mąż, zdecydowała się podzielić swoimi odczuciami na temat tego przykrego wydarzenia. Słowa prezenterki TVN-u są niezwykle wzruszające.

Agnieszka Woźniak-Starak otoczona miłością

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywała ostatnio niewyobrażalnie trudny czas. Jej ukochany Piotr Woźniak-Starak, zginął w dramatycznych okolicznościach. Teraz celebrytka mimo żałoby usiłuje wrócić do życia. Swoje myśli skupia na pracy.

Wzruszające słowa celebrytki

Agnieszka Woźniak-Starak przyznaje, że ma wokół siebie wspaniałych ludzi, którzy o nią dbają i pomagają jej przetrwać te trudne chwile. Zarówno rodzice jej tragicznie zmarłego męża, jak i przyjaciele, łączą się z nią w bólu i sprawiają, że nie czuje się z tym wszystkim sama.

Dodatkowo gwiazda może liczyć na ogrom wsparcia ze strony fanów. Internauci wysyłają jej wyrazy współczucia i miłości wszelkimi możliwymi kanałami komunikacji.  Zapewniają prezenterkę, że ciepło myślą o niej i o całej jej rodzinie. Starają się dodać jej otuchy, chociaż zdają sobie sprawę, że słowa niczego nie zmienią w tej sytuacji.

Wdowa po Piotrze Woźniak-Staraku po 2 miesiącach od tragedii zabrała głos i szczerze odpowiada na wszelkie komentarze. Docenia troskę fanów i dziękuję im za to, że w każdej chwili może na nich liczyć.

– Dziękuję, może słowa nie wyleczą, ale takie słowa na pewno pomagają – napisała w odpowiedzi do posta jednej z internautek.

– Ja to naprawdę czuję. Dziękuję – skomentowała długą i piękną wypowiedź pana Huberta, który zapewniał celebrytkę, że na tym świecie jest jeszcze wielu dobrych ludzi, którzy chcieliby dodać siłę Agnieszce Woźniak-Starak w obliczu tej tragedii.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*