Rydzyk w końcu wyznał całą prawdę o autach od bezdomnego! Wiele osób będzie bardzo zaskoczonych

Rydzyk o autach od bezdomnego

Tadeusz Rydzyk to nie tylko najpopularniejszy polski duchowny, znany jest bowiem również ze swojej smykałki do interesów. Po latach od pamiętnego otrzymania luksusowych aut od bezdomnego zdecydował się wyznać całą prawdę na ten temat. Na pewno część osób będzie zszokowanych.

Tadeusz Rydzyk, dyrektor Radia Maryja, w jednym z ostatnich wystąpień na antenie mocno krytykował polityków opozycji. Jednak nie była to jedyna ostra wypowiedź ojca dyrektora. Duchowny postanowił po latach w końcu odnieść się do głośnej sprawy, związanej z otrzymaniem od bezdomnego luksusowych samochodów. Wiele osób będzie w szoku.

Tadeusz Rydzyk zabrał głos na antenie Radia Maryja

Jednym z ostatnich wystąpień ojca Rydzyka na antenie Radia Maryja było połączenie ze słuchaczami podczas programu „Aktualności dnia”. Duchowny postanowił odnieść się do słów posła PO Arkadiusza Myrchy. Polityk pochodzi z Torunia i w ostrych słowach skomentował, że partia Jarosława Kaczyńskiego wspomaga ojca Rydzyka zamiast mieszkańców miasta. Na reakcję dyrektora Radia Maryja nie trzeba było długo czekać. Duchowny postanowił skomentować działania opozycji.

– Tu w Toruniu obwozili takie bilbordy ruchome i pisali, zdjęcie pani byłej premier Szydło i moje i że „PiS mi daje”. Coś wyrwane z kontekstu, że „To się należało”, to takie zbitki, opowiadają różne bzdury – powiedział na antenie Radia Maryja, Tadeusz Rydzyk.

Po chwili ojciec dyrektor postanowił również odnieść się do sprawy sprzed kilku lat, a dokładnie do luksusowych samochodów, które rzekomo otrzymał od bezdomnego Pana Stanisława. Tadeusz Rydzyk zaczął opowiadać o kulisach tej sytuacji.

– Mówimy wszystko: jak to radio powstało, jak te dzieła powstają, bo to jest otwarte. Ludzie to budują, ludzie to tworzą, ludzie to utrzymują, są wolontariusze. To jest Rodzina Radia Maryja. To jest fenomen, że to zaistniało i istnieje. Dzięki ludziom. I mówimy o tym. No i był 16 lat temu bezdomny, który był bardzo porządny człowiek, pan Stanisław, który ożenił się bardzo pechowo, bo z milicjantką – skomentował na antenie Radia Maryja Tadeusz Rydzyk.

Następnie duchowny wyjaśnił, że był to bardzo wykształcony człowiek, jednak jego życie prywatne nie należało do najłatwiejszych. Pan Stanisław został wyrzucony z domu, ale po pewnym czasie uśmiechnęło się do niego szczęście. Bezdomny wygrał bowiem w totolotka 1 milion 350 tysięcy złotych i podarował Radiu Maryja dwa samochody. Były to dwa samochody marki Volkswagen Golf. Na koniec dodał, że zawistni ludzie, którzy opowiadali, że Tadeusz Rydzyk otrzymał „luksusowego Maybacha”, bezczelnie kłamali.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*