SZOK! Niemiecki rządowy raport wstrząsnął Europą

Niemiecki rządowy raport

Grupy zajmujące się handlem ludźmi, wykorzystywaniem seksualnym i przemytem. W sierpniu 2018 r. Kanclerz Merkel odwiedziła prezydenta Nigerii, Muhammadu Buhari oprócz Senegalu i Ghany. Obiecała wizy studenckie i pracownicze, aby powstrzymać nielegalną migrację Nigerii do Europy.

Nigeryjscy przestępcy chcą ograbić Niemcy

Wyszły na jaw poufne dokumenty, które mówią o tym, ilu Nigeryjczyków przybywa do Niemiec i zazwyczaj zajmują się przestępstwami. Dziś w Nigerii nie ma stanu wojennego, trwa natomiast konflikt, ale na tle religijnym. Ci, którzy wyjeżdżają, są dość zamożniejsi, biednych nie stać na wyjazd do Europy. Dowodzi to tylko tego, że ludziom warto pomagać na miejscu, a nie cwaniakom, którzy dorobili się w różny sposób we własnym kraju.

Przedmiotem konfliktu jest niedostatek pastwisk dla stad bydła. Na skutek suszy i ocieplenia klimatu niemal 75 proc. terenów zamieszkanych przez plemię Fulani przerodziło się w pustynie. Wskutek tego, ich bojownicy atakują pozostałe plemiona, a ich głównym celem są stada bydła z terenów zamieszkanych przez chrześcijan. Fulani są muzułmanami, a obecny konflikt traktują także jako okazję do przeprowadzenia dżihadu i rozprzestrzenienia swojej wiary.

HNEWS.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*