Merkel wybuchła śmiechem po słowach Trumpa [WIDEO]

Dobiegł końca szczyt G7 we Francji z udziałem najważniejszych polityków świata. W mediach społecznościowych sporą popularnością cieszy się nagranie ukazujące zachowanie Angeli Merkel. Kanclerz Niemiec po prostu parsknęła śmiechem po słowach Donalda Trumpa.

Angela Merkal i Donald Trump wzięli udział we wspólnej konferencji prasowej podczas szczytu G7 we Francji. Amerykański prezydent usłyszał między innymi pytanie o jego potencjalną wizytę w Niemczech.

Dziennikarze zwrócili dodatkowo uwagę, że gdy w najbliższy weekend odwiedzi Polskę, to stamtąd będzie miał wyjątkowo blisko do Berlina. Trump zapewnił, że w przyszłości na pewno odwiedzi Niemcy, choć niekoniecznie w najbliższym czasie.

Prezydent Stanów Zjednoczonych chciał najwyraźniej dodatkowo podkreślić, że zależy mu na wizycie w Berlinie. Użył przy okazji dość niezręcznego sformułowania, bo stwierdził, że… „ma Niemcy we krwi”.

Do tej pory Angela Merkel zachowywała spokój, a jej twarz wydawała się niewzruszona. Jednak gdy usłyszała, co powiedział Trump, po prostu nie wytrzymała. Kanclerz Niemiec najzwyczajniej parsknęła śmiechem, choć szybko udało jej się opanować.

WPROST.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*