Były mąż Kaczyńskiej zadał BOLESNY CIOS Schetynie! Zrobił to JEDNYM zdaniem

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami, a kampania wyborcza trwa w najlepsze. To, co dzieje się na polskiej scenie politycznej pilnie obserwują eksperci od polityki i komentatorzy.

To , jak mają się sprawy śledzi też były mąż Marty Kaczyńskiej. Adwokat Marcin Dubieniecki mocno opisał zdjęcia Grzegorza Schetyny z jednego ze spotkań z wyborcami. Ale on to skomentował!

Chociaż Marcin Dubieniecki nigdy nie był politykiem, to lubi komentować to, co dzieje się na polskiej scenie politycznej. Przygląda się działającym na niej mechanizmom i analizuje. Swoimi przemyśleniami dzieli się na Twitterze. Ostatnio ujawnił, co robi prezes PiS Jarosław Kaczyński, a na co powinna zwrócić uwagę opozycja. Dubieniecki śledzi też nie tylko to, co dzieje się wokół Prawa i Sprawiedliwości, ale i partii opozycyjnych, a jego komentarze mogą być bolesne dla polityków opozycji. Były mąż Kaczyńskiej skomentował kilka dni temu zdjęcia ze spotkania lidera PO z mieszkańcami Grodziska Mazowieckiego. Schetyna pochwalił się fotkami w Internecie, a zdjęcia podpisał: – Polska bezpieczna, dostania, sprawiedliwa. Polska na Zachodzie a nie w szarej strefie między Wschodem a Zachodem. Taką Polskę chcemy zostawić naszym dzieciom i wnukom.  Dziękuję za szczere, ciekawe spotkanie w Grodzisku! Wpis nie uszedł uwadze prawnika. Czujnym okiem Dubieniecki zauważył coś, czym Schetyna się nie pochwalił. – Wygląda jak na spotkanie z rodziną, a nie wyborcami, tak frekwencja…. – gorzko stwierdził. I faktycznie, patrząc na zdjęcia wielkich tłumów nie widać… Lider PO raczej z tej uwagi zadowolony nie będzie, ale powinien sobie ją wziąć do serca.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*