Skandal w rodzinie królewskiej! Syn Elżbiety II zamieszany w aferę pedofilską ze zmarłym Epsteinem

Wielką Brytanią wstrząsnął skandal, w którym syn Elżbiety II – książę Andrzej II – został oskarżony o molestowanie nieletnich kobiet. W sprawę zamieszany był zmarły w weekend Jeffrey Epstein.

Jeffrey Epstein został znaleziony martwy w swojej celi. Oficjalnie popełnił samobójstwo – miesiąc wcześniej mężczyzna został znaleziony w celi nieprzytomny.

66-latek 6 lipca został aresztowany w sprawie handlu ludźmi i wykorzystywania seksualnego nieletnich dziewcząt w swoich apartamentach na Manhattanie i posiadłości w Palm Beach na Florydzie w latach 2002-2005.

Epstein został po raz pierwszy skazany za pedofilię 11 lat temu, ale sprawa została zamieciona pod dywan, a on sam odbywał karę jedynie ograniczenia wolności. Sprawa śmierci Epsteina jest o tyle tajemnicza, że w aferę pedofilską zaangażowane miały być osoby z pierwszych stron gazet, a także rodziny królewskiej.

„The Guardian” podaje, iż oskarżenia wobec syna Elżbiety II pojawiły się po tym, jak odtajniono dokumenty sądowe ze sprawy o zniesławienie, w której udział brała także Ghislaine Maxwell, oskarżona o sutenerstwo nieletnich kobiet.

W odtajnionych dokumentach dotyczących sprawy sprzed ponad 20 lat pojawia się informacja, iż książę Andrzej był oskarżony o molestowanie nieletniej dziewczyny w rezydencji zmarłego miliardera.

– Pamiętam tylko, że ktoś chciał zrobić nam zdjęcie i kazali nam usiąść na kanapie. I tak Andrzej i Virginia usiedli na kanapie. Wtem położyli marionetkę na jej kolanach. Następnie usiadłam na kolanach Andrzeja, jak sądzę z własnej woli, a oni wzięli lalkę za ręce i położyli ją na piersi Virginii, więc Andrzej położył swoje na mojej – możemy przeczytać w zeznaniach jednej z ofiar.

Widać zatem, że tajemnicza śmierć Jeffreya Epsteina staje się jeszcze bardziej zagadkowa. Mężczyzna u którego na „przyjęciach” gościli m.in. Bill Clinton czy członkowie rodziny królewskiej, mógłby swoimi zeznaniami pogrążyć całe grono znanych osób.

NCZAS.COM

Więcej postów