Spot na rocznicę zaprzysiężenia Dudy. Musisz to koniecznie zobaczyć! (wideo)

Dokładnie 4 lata temu Andrzej Duda został prezydentem RP. Bez wątpienia prezydentura kandydata Prawa i Sprawiedliwości była bardzo ryzykownym eksperymentem władz partii Jarosława Kaczyńskiego. Należy bowiem podkreślić, iż przed dniem wyborów praktycznie żadne mass media nie dawało szans na wygraną aktualnej głowie państwa.

Legendarne zwycięstwo Andrzeja Dudy

Andrzej Duda w 2014 roku został wybrany na kandydata na prezydenta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Od samego początku praktycznie nikt ówczesnemu posłowi parlamentu europejskiego nie dawał szans ba wygraną z Bronisławem Komorowskim. Rzeczywistość okazała się być jednak zupełnie inna.

Andrzej Duda w 2014 i 2015 roku praktycznie odwiedził większość najbardziej istotnych regionów Polski, co stało w przeciwieństwie do kampanii Bronisława Komorowskiego, który lekko mówiąc po prostu spoczął na laurach.

Wyniki wyborów były niemałą terapią szokową dla środowiska Platformy Obywatelskiej, której kandydat na prezydenta RP przegrał dotkliwie obie tury wyborów z mało jeszcze znanym Andrzejem Dudą. Z tej okazji wyborcy i sympatycy PiS wręcz hurtowo udostępniają na portalach społecznościowych nagranie z 2015 roku.

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*