Co za kompromitacja! Donald Tusk ośmieszył się na oczach całego świata (foto)

Donald Tusk jest przewodniczącym Rady Europejskiej od 2014 roku. Były premier polskiego rządu, aby objąć wysokie stanowisko w strukturach UE zrezygnował ze stanowiska prezesa Rady Ministrów w Polsce.

Aktualnie Tusk małymi krokami szykuję się do powrotu do Polski. Niestety ostatnie chwilę Tuska w UE kończą się małą kompromitacją.

Donald Tusk i wpadka na Twitterze

Donald Tusk jak większość polityków,  jest bardzo aktywny na portalach społecznościowych, a w szczególności na Twitterze. Niestety najnowsza wpadka szefa RE miała miejsce właśnie na tym portalu i obiegła dosłownie cały świat.

Co się stało na Twitterze Donalda Tuska?

Donald Tusk w zeszłym tygodniu w mocnych słowach potępił zachowanie mieszkańców Białegostoku, którzy wyszli na ulice miasta w kontrze do marszu równości. Zachowanie mieszkańców stolicy Podlasia były szef Platformy Obywatelskiej określił mianem homofobicznego.

Natomiast już dziś polityk zamieszczał na swoim profilu bardzo dziwne wpisy w postaci gifów z bardzo krótkimi i niezrozumiałymi opisami.  Czyżby Juan Claude Juncker włamał się na profil króla Europy?

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*