Tak Rydzyk KUSI młodych. Przynętą TANIE jedzenie

Wakacje to najlepszy czas dla młodzieży na odpoczynek, ale i rozwijanie swoich pasji. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę ojciec Tadeusz Rydzyk i ludzie z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Dlatego też organizują specjalne warsztaty dla młodzieży szkolnej. Warsztaty są całkowicie za darmo, jedynie za jedzenie uczestnicy będą musieli zapłacić.

Wakacje w pełni, a WSKSiM w Toruniu, której inicjatorem powstania był ojciec Tadeusz Rydzyk reklamuje się specjalną ofertą dla młodzieży. W tej toruńskiej uczelni już pod koniec sierpnia szykują się wyjątkowe warsztaty dla młodzieży. To warsztaty muzyczne: dla tych, którzy grają, śpiewają, są muzykalni i medialne. Pierwsze z nich odbędą się w dniach 22-25 sierpnia, a kolejne 23-25 sierpnia. Do udziału w warsztatach zachęca sam ojciec Rydzyk. – Jak uformujemy, wychowamy dzieci i młodzież, taka będzie przyszłość jednostek, rodzin, Wasza przyszłość, Ojczyzny, ale i wieczność – dobro lub zło, piekło lub niebo. Nie ma innego wyboru. Dlatego też bardzo zależy nam na dzieciach i młodzieży – czytamy zachętę na stronie Radia Maryja. Warsztaty skierowane są do młodzież, która skończyła podstawówkę wzwyż. Będzie też miejsce na taniec, zabawę: –  Warsztaty medialne, informatyczne, dotyczące kultury – będzie i taniec, i ciekawe zajęcia – po prostu, by młodzi rozumieli coraz bardziej rzeczywistość – widnieje na stronie radia. Kuszące dla młodzieży jest to, że letnie warsztaty są darmowe, bo jak napisano ufundowane zostały dzięki jednemu procentowi przekazanemu na Fundację Nasza Przyszłość: – Oczywiście ilość miejsc jest ograniczona. Ile kosztuje pobyt? Nic. Wszystko finansowane jest z jednego procenta, który przekazaliście Państwo na Fundację „Nasza Przyszłość”.

Jest jednak jedno ale, a konkretnie chodzi o jedzenie, za to każdy uczestnik musi płacić sam, ale i tak źle nie będzie, bo jedzenie reklamowane jest jako „tanie i zdrowe”: – Niech jednak młodzież zapłaci sobie jedzenie. Tanie jedzenie, ale i zdrowe jedzenie – powiadomiono w komunikacie na temat warsztatów.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*